Szukaj

Między George’em a Charlotte pojawiła się zazdrość! Księżna Kate oficjalnie o konflikcie swoich dzieci

Księżna Kate w programie This Morning opowiedziała o swoich dzieciach. Czego George zazdrości Charlotte i jaki wpływ ma na to pandemia koronawirusa?  

Pandemia koronawirusa zmieniła życie wielu osób. Ograniczyła kontakty międzyludzkie do niezbędnego minimum. Na ten moment nie ma skuteczniejszego lekarstwa na SARS-CoV-2 niż izolacja. Pomimo usilnych starań naukowców, nie udało się jeszcze wymyślić szczepionki na ten rodzaj wirusa. W wielu krajach lekcje w szkołach są odwołane, albo uczniowie odbywają naukę zdalną.

Księżna Kate o George’u i Charlotte. Jak idzie im zdalna edukacja?

Nauka w domu dotyczy także dzieci Kate i WilliamaGeorge’a i Charlotte. Od dłuższego czasu pieczę nad ich edukacją trzyma ich mama. Jak odnajdują się w tej sytuacji?

Na ten temat Kate wypowiedziała się podczas czwartkowego wydania programu This Morning. Prowadząca Holly Willoughby zapytała księżną, jak radzą sobie jej pociechy.

Żona Williama z nieukrywaną szczerością powiedziała, że George chwilami bywa zazdrosny o Charlotte. Gdy książę uczy się czytać lub pisać, jego siostra zajmuje się praktycznymi projektami:

George jest bardzo zdenerwowany, ponieważ chce realizować projekty Charlotte. Uważa, że robienie takich rzeczy jak m.in. kanapki z pająkami jest ciekawsze niż ćwiczenie umiejętności czytania i pisania – komentowała księżna Kate.

George i Charlotte uczęszczają do szkoły Battersea Thomas, do której księżniczka dołączyła w tym roku szkolnym. W czasie wywiadu Kate chwaliła placówkę za bardzo dobre wsparcie podczas izolacji.

Dzieci Kate i Williama uczą się w domu od końca marca. Szkoła odwołała zajęcia, o czym poinformowano w oficjalnym oświadczeniu. Podkreślano, że wszyscy uczniowie będą uczyć się zdalnie za pośrednictwem internetowych platform edukacyjnych.

Zobacz także: Księżna Kate prawie nadała księciu George’owi zupełnie inne imię. Co podpowiadało jej serce?


Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Książę George i księżniczka Charlotte w ogrodzie

Książę George i księżniczka Charlotte w ogrodzie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×