Szukaj

Wyluzowana księżna Kate siedzi na pieńku i grilluje piankę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate, chociaż z reguły zachwyca elegancją, na spotkanie ze skautami postawiła na bardzo luźną, nieformalną stylizację. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Księżna Kate jest jedną z popularniejszych członkiń rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że ma sporą grupę wiernych fanek, które naśladują jej styl ubierania, a także czytają informacje na jej temat, które się pojawiają w kolorowej prasie. Jeden z tabloidów podawał niedawno, że żona Williama jest w czwartej ciąży, kolejny, że tworzy pamiętnik, który ma zaszkodzić Meghan Markle.

Księżna nie reaguje na te doniesienia. Zamiast tego skupia się na życiu rodzinnym i wychowywaniu trójki dzieci. Te rosną jak na drożdżach, czego dowodem jest zdjęcie, które niedawno pojawiło się na Instagramie. Kate i William znajdują się w ogrodzie, otoczeni swoimi pociechami. Chociaż można odnieść wrażenie, że Charlotte przerosła George’a, to jednak Louis kradnie post.

Księżna Kate w nieformalnej stylizacji na spotkaniu ze skautami

Kate nie zapomina przy tym o obowiązkach. Nawet w dobie pandemii koronawirusa bierze udział w służbowych zobowiązaniach, podczas których reprezentuje interesy rodziny. Spotyka się ze starszymi i młodszymi osobami i potrafi idealnie odnaleźć się w każdej sytuacji.

Tak jak we wtorek, gdy żona Williama zobaczyła się z londyńskimi skautami. Chociaż z reguły jest bardzo dystyngowana i poważna, tym razem nieco spuściła z tonu. Księżna siedziała na pieńku, grillowała pianki i rozmawiała z młodzieżą. Na jej twarzy gościł szeroki uśmiech.

Kate postawiła na luz także w stylizacji. Zamiast wymyślnej sukni, ubrała się w ciemne spodnie, które połączyła z jasną koszulą i ciemną kamizelką. Postawiła na wiązane, skórzane buty, sięgające za kostkę. Zdecydowała się na rozpuszczone włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odgrywało mocno podkreślone oko. Wyglądała świetnie.

Z tą opinią zgadzają się czytelnicy Hello!. Gdy portal udostępnił zdjęcie ze spotkania na swoim Instagramie, internauci pod adresem Kate nie szczędzą komplementów:

  • Jej oddanie, by poprawić żywot dzieci, jest przepiękne. Urocze to zdjęcie.
  • Nie mogę się napatrzeć na Kate. Cudowna stylizacja.
  • Nasza kochana Kate. Jest najlepsza.

Podzielacie te opinie?


Księżna Kate podczas spotkania ze skautami

Księżna Kate podczas spotkania ze skautami

Księżna Kate podczas spotkania ze skautami

Księżna Kate podczas spotkania ze skautami

Księżna Kate podczas spotkania ze skautami

Księżna Kate podczas spotkania ze skautami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×