Szukaj

Książę William z księciem Karolem w obiektywie Kate. Następcy tronu świętują specjalną okazję

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate zrobiła zdjęcie Williama, które pojawiło się na Instagramie Clarence House. Internauci są zachwyceni jej talentem. Jak komentują post?

Księżna Kate stanowi wzór dla tysięcy kobiet na całym świecie. Naśladują m.in. jej styl ubierana. Chcąc być jak swoja idolka, wykupują ubrania, w których się pojawiła podczas publicznych wydarzeń. Żona Williama nie tylko dba o wygląd, ale także spełnia się jako mama. W dobie pandemii koronawirusa to na niej spoczywa pomoc dzieciom w edukacji.

Kate, pomimo wielu obowiązków, ma czas na swoje hobby — uwielbia robić zdjęcia. Upamiętnia rodzinne chwile, chętnie chwali się w sieci wybranymi kadrami. To ona odpowiada za portret, który w dniu urodzin Williama, obiegł media. Książę w ogrodzie w rodzinnej rezydencji Anmer Hall w posiadłości Sandringham w Norfolk pozuje z dziećmi.

Książę William z Karolem. Nowe zdjęcie podbija sieć

Księżna Kate odpowiada nie tylko za nowy portret następcy tronu z pociechami. To ona zrobiła zdjęcie męża z księciem Karolem, które w niedziele pojawiło się w sieci. Na Instagramie Clarence House uczczono specjalną okazję — urodziny Williama. Opublikowana fotografia powstała podczas jednej z grudniowych wycieczek.

Życzymy wszystkiego najlepszego dla księcia Cambridge!  Nowe zdjęcie księcia Walii i jego syna zostało zrobione przez księżną Cambridge w grudniu — czytamy w opisie.

Zdjęcie zachwyciło internautów. W komentarzach doceniają więź między panami, a także talent fotograficzny księżnej:

  • Kate jest geniuszem kamery. Bardzo lubię zdjęcia, które tworzy.
  • Piękny jest ten portret. Widać, że panowie są bardzo sobie bliscy. Kate ma talent! A dla Williama wszystkiego najlepszego.
  • Cudowne to zdjęcie. Na takie kadry mógłbym patrzeć godzinami. Sto lat William.

Nie da się ukryć, że Kate ma niezwykłe oko do fotografii.


Książę William i Karol

Książę William i Karol

Książę William z dziećmi w 2020 roku

Książę William z dziećmi w 2020 roku

Kate Middleton i William w Dublinie

Kate Middleton i William w Dublinie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×