Szukaj

Książę William pokazał nowe zdjęcie z dziećmi. Louis tak wyrósł, że jest nie do poznania

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Książę William kończy 38 lat i świętuje Dzień Ojca. Z tej okazji na profilu @kensingtonroyal pojawiło się nowe, urocze zdjęcie z dziećmi: Charlotte, George’em i Louisem.

Książę William jest jednym z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Jest ceniony przede wszystkim za nienaganne wypełnianie obowiązków królewskich, ale zgodnie z duchem jego zmarłej mamy, Królowej Ludzkich Serc, Diany.

Zdecydowanie zapełnił pustkę po swojej zmarłej mamie, a w duecie ze swoją żoną Kate są uwielbiani przez Brytyjczyków i wielbicieli rodziny królewskiej na całym świecie. Dzisiaj William obchodzi swoje 38. urodziny i z tej okazji na Instagramie @kensingtonroyal pojawiło się jego nowe zdjęcie z dziećmi.

Książę William świętuje 38. urodziny

Książę potraktował fanów królewskich dwoma wspaniałymi, nowymi zdjęciami siebie i swoich trojga dzieci z okazji podwójnego święta – jego 38. urodzin i Dnia Ojca.

William uśmiecha się, gdy pozuje z książętami George’em i Louisem i księżniczką Charlotte w swoim rozległym ogrodzie w rodzinnej rezydencji Anmer Hall w posiadłości Sandringham w Norfolk. Zdjęcia zostały zrobione na początku miesiąca przez Kate, a więc są bardzo świeże i możemy podziwiać, jak bardzo zmieniły się pociechy pary. Upływający czas najbardziej widać po ich najmłodszym dziecku – mały książę bardzo urósł.

Na jednym zdjęciu pozują na huśtawce, która była prezentem ślubnym dla pary królewskiej w 2011 roku, a na drugim zdjęciu żartobliwie George, Charlotte i Louis wdrapują się na ojca, który uśmiecha się szeroko, leżąc na ziemi.

Książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się nowym zdjęciem księcia z księciem George’em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem przed jutrzejszymi urodzinami księcia.

Zdjęcie zostało zrobione na początku tego miesiąca przez Księżną.

Książę William Arthur Philip Louis z Walii urodził się w szpitalu St Mary’s w Paddington 0 21.03, 21 czerwca 1982 r. Jest pierworodnym synem następcy tronu księcia Karola i zmarłej księżnej Diany. W wieku zaledwie dziewięciu miesięcy towarzyszył rodzicom podczas ich sześciotygodniowej oficjalnej wizyty w Australii i Nowej Zelandii, co było zerwaniem z królewską tradycją.


Książę William z dziećmi w 2020 roku

Książę William z dziećmi w 2020 roku

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Księżna Kate, książę William, dzieci

Księżna Kate, książę William, dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×