Szukaj

Kate opowiedziała o trudach macierzyństwa. Przyznała się do walki z chorobą: „Momentami było ciężko”

Księżna Kate opowiedziała o swoich doświadczeniach jako mamy trojga dzieci. Jak wspomina ciąże i porody?
Księżna Kate o dzieciach

Księżna Kate o dzieciach

Księżna Kate opowiedziała o swoich osobistych doświadczeniach ze wszystkimi trzema ciążami i porodami podczas nagrań podcastu Happy Mum, Happy Baby, prowadzonym przez Giovannę Fletcher.

Księżna Kate: ciąże i porody. Jak je wspomina?

Podczas wywiadu Kate wyjaśniła, że ​​cierpi na poranne dolegliwości. Każdą swoją ciążę znosiła bardzo źle.

Miałam bardzo okropne poranne mdłości, więc nie jestem najszczęśliwszą z kobiet będąc w ciąży – przyznała w rozmowie.

Okazuje się, że księżna naprawdę cierpiała i spróbowała nawet specjalnego rodzaju hipnozy, żeby przetrwać ciążę.

Byłam naprawdę chora – nie jadłam rzeczy, które powinnam jeść – ale ciało wciąż było w stanie odebrać mi całą dobroć i wyhodować nowe życie, które moim zdaniem jest fascynujące. Momentami bywało ciężko. To dzięki hipnozie naprawdę zdałam sobie sprawę z przewagi siły umysłu nad ciałem, ponieważ naprawdę musiałam spróbować wszystkiego, aby pomóc sobie przez to przejść.

Z jakiego rodzaju hipnozy skorzystała? Był to hipnobirthing, który obejmuje relaksację i autohipnozę w celu zrelaksowania się przed i podczas porodu.

Księżna Kate tak bardzo męczyła się w czasie wszystkich trzech ciąż, że każdy poród traktowała jako wybawienie. Wyznała, że zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie kobiety mają podobne doświadczenia.

Poród był naprawdę wielkim przeżyciem, a ponieważ bardzo źle znosiłam ciążę, naprawdę bardzo lubiłam poród! Ponieważ faktycznie było to wydarzenie, o którym wiedziałam, że będzie koniec cierpień! Ale wiem, że każdy ma inne doświadczenia i to poród może być tym trudniejszym przeżyciem.

Z okazji udziału w szczerej rozmowie, Kate opublikowała także nowe zdjęcie księżniczki Charlotte własnego autorstwa. Powszechnie wiadomo, że jest utalentowanym fotografem.

Księżna Kate o trudach macierzyństwa

Kate zdradziła jaki model rodzicielstwa preferuje. Podkreśliła, że najważniejsze jest budowanie relacji i bliskość. Opowiedziała, ja to było w jej dzieciństwie.

(…) chwile, które spędzasz z ludźmi wokół ciebie są ważne. Pamiętam to z własnego dzieciństwa. Miałam niesamowitą babcię, która poświęciła nam wiele czasu, bawiąc się z nami, zajmując się sztuką i rzemiosłem oraz prowadziła nas do szklarni, aby robić ogródek i gotowała z nami. Staram się przenieść te doświadczenia na swoja rodzinę.

Dodała też, że ważne jest spędzanie czasu poza domem na świeżym powietrzu.

Myślę, że jest to świetne dla fizycznego i psychicznego samopoczucia i tworzenia podstaw rozwojowych. To takie wspaniałe środowisko do spędzania czasu, budowania relacji wysokiej jakości bez rozpraszania uwagi – powiedziała.

To pierwszy tak szczery wywiad z Kate, w którym zdradziła szczegóły dotyczące rodzicielstwa.


Księżna Kate - nowe zdjęcie Charlotte

Księżna Kate - nowe zdjęcie Charlotte

Księżniczka Charlotte i księżna Kate po mszy świątecznej 2019

Księżniczka Charlotte i księżna Kate po mszy świątecznej 2019

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×