Szukaj

Księżna Kate zdobyła się na przełomowy gest. Tak zareagowała na doniesienia o poronieniu Meghan

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle poroniła, o czym niedawno poinformowała w rozmowie z amerykańskim dziennikiem. Jak tę informację przyjęli Kate i William?

Meghan Markle i książę Harry na początku roku wyprowadzili się za ocean. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, z której tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Kupili posiadłość w Santa Barbara, gdzie mogą się cieszyć wymarzoną prywatnością.

Małżonkowie nie zdecydowali się jednak usunąć w cień. Co jakiś czas uczestniczą w akcjach charytatywnych, a także udzielają wywiadów. Z opinią publiczną dzielą się nie tylko radosnymi informacjami. Niedawno Markle w rozmowie z New York Times ujawniła, że w lipcu poroniła. Meghan powiedziała, że gdy przebierała Archiego poczuła nagły skurcz. Wtedy doszło do tragedii.

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Wiedziałam, że tuląc moje pierworodne dziecko, tracę drugie.

Księżna Kate i William: reakcja na poronienie Meghan Markle

Gdy wyznania księżnej Sussexu ujrzały światło dzienne, Pałac Buckingham wydał jedynie lakoniczne oświadczenie. Podobno jednak rodzina królewska znała wcześniej sekret Meghan i była przygotowana, że Harry i jego żona podzielą się nim ze światem. Książę już jakiś czas temu przygotował bliskich na to, co wydarzy się pod koniec listopada.

Książę Karol wspierał Meghan Markle i Harry’ego w żałobie po utracie dziecka. Wokół rodziny królewskiej panuje wielki smutek, z powodu tego, co się stało — komentuje w Us Weekly osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Zagraniczna prasa donosi, że Kate i William o całej sytuacji nie zostali poinformowani przez małżonków, a ich osoby z ich otoczenia. Gdy księżna Cambridge usłyszała o poronieniu Meghan, niemal natychmiast postanowiła zadzwonić do szwagierki. Chciała okazać jej swoje wsparcie:

Poczuła, że czas nawiązać kontakt. Mówi się, że osobiście zadzwoniła do Meghan, aby okazać jej wsparcie – donosi bliska osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Wygląda na to, że konflikt między Kate a Meghan, o którym jeszcze niedawno spekulowała kolorowa prasa, jest już przeszłością.


Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×