Szukaj

Tabloidy obiegła ciążowa sensacja! Księżna Kate i Meghan Markle znowu trafiły na czołówki!

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle są w ciąży w tym samym czasie? I do tego w ciąży bliźniaczej? Doniesienia zagranicznych tabloidów są co najmniej sensacyjne.

Księżna Kate doczekała się trojga wspaniałych dzieci, a teraz w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje, że ponownie jest w ciąży. Mało tego, ostatnio pojawiły się sensacyjne wieści, że również Meghan Markle jest przy nadziei. A to jeszcze nie wszystko.

Księżna Kate i Meghan Markle są w bliźniaczej ciąży?

Kate Middleton i Meghan Markle mają dzieci, ale żadna z nich nie ma bliźniąt. W najnowszym numerze New Idea pojawia się historia o Middleton w mnogiej ciąży. Mało tego, w ciąży bliźniaczej ma być też księżna Sussexu.

W październiku w 2017 r., krótko po tym, jak Middleton i książę William ogłosili, że Kate jest w ciąży z trzecim dzieckiem, Life & Style zamieściło nagłówek na okładce, który brzmiał: „Ona ma BLIŹNIAKI!” Okazało się to plotką. Pałac Kensington potwierdził, że będzie tylko jedno dziecko. Książę Louis urodził się w kwietniu 2018 roku.

Zaledwie kilka miesięcy przed narodzinami najmłodszego dziecka Kate, Life & Style trzymało się fałszywej narracji o Middleton i o bliźniaczkach. Tym razem tabloid poszedł z bardzo zwodniczym nagłówkiem, który brzmiał: „Tak, mam 2 dziewczyny!”. Sugerował on, że sama Middleton potwierdza fałszywe doniesienia. Księżna Cambridge wciąż była w ciąży tylko z jednym dzieckiem i był to chłopiec, Louis – nie dwie dziewczyny.

Kiedy urodził się najmłodszy Cambridge, tabloid skupił się na szwagierce Middleton, Meghan Markle i jej mężu, księciu Harrym. Fikcyjne historie zaczęły się, gdy tylko para się pobrała. Zaledwie kilka tygodni po ich królewskim ślubie National Enquirer twierdził, że Markle była w ciąży z „pierwszymi bliźniakami królewskimi od 588 lat”

15 października 2018 r. W oficjalnym oświadczeniu królewskim ogłoszono, że księżna Sussex jest w ciąży. Tydzień później pojawiły się informacje, że książę Harry i Markle oczekują bliźniaków. To był jednak Archie, urodzony 6 maja 2019 r.

Jak widać, każde doniesienie i podejrzenie ciąży, czy u Kate czy u Meghan, natychmiast powoduje lawinę spekulacji nie tylko na temat płci dziecka, ale także bardzo wyczekiwane są bliźnięta w rodzinie królewskiej. Czyżby tym razem tabloidy się nie myliły i któraś z księżnych spodziewała się bliźniąt? Czas pokaże.

 

Zobacz: Księżna Kate włożyła sukienkę za 5 tysięcy zł i oczarowała wszystkich. Dawno nie wyglądała tak dobrze


Księżna Kate podczas szczytu NATO w Londynie

Księżna Kate podczas szczytu NATO w Londynie

Księżna Kate i książę William - świąteczny nastrój

Księżna Kate i książę William - świąteczny nastrój

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×