Księżna Kate zagrała na pianinie podczas telewizyjnego show! Jaki ona ma talent! Czyżby chciała dogryźć Meghan?

Księżna Kate gra na pianinie

Księżna Kate gra na pianinie

Księżna Kate zagrała na pianinie podczas świątecznego koncertu w brytyjskiej telewizji. Wystąpiła w duecie z wielką gwiazdą. Chciała utrzeć nosa Meghan Markle?

Fani rodziny królewskiej z niecierpliwością odliczali godziny do dzisiejszego koncertu świątecznego, jaki wyemitowała brytyjska stacja iTV. Powód? Występ księżnej Kate. Dla wielu brzmi to jak żart, ale żartem nie jest. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii dała popis swoich umiejętności podczas wyjątkowego wydarzenia – Royal Carols: Together At Christmas, które zarejestrowano 8 grudnia.

Księżna Kate gra na pianinie podczas występu Toma Walkera

Księżna postanowiła osobiście podziękować wolontariuszom wspierającym potrzebujących i organizacje, którym patronuje fundacja Cambridge’ów. Chciała też uczcić zaangażowanie służb wystawionych na pierwszą linię frontu w czasie pandemii. Z tej okazji towarzyszyła na scenie Tomowi Walkerowi, grając na pianinie.

Mało kto wie, że Kate ukończyła pięć klas szkoły muzycznej. Nie tylko ćwiczyła wokal, ale przede wszystkim szlifowała swoje umiejętności gry na fortepianie. Zanim rozpoczęła edukację w jednej z londyńskich placówek, chodziła na prywatne lekcje do Daniela Nichollsa. Jej nauczyciel w 2011 roku, tuż przed ślubem Kate z Williamem, wyznał w jednym z wywiadów:

Nie sądzę, by kiedykolwiek została pianistką koncertową. Była śliczną, normalną i bardzo miłą uczennicą.

Podczas występu na Royal Carols: Together At Christmas Kate zdobyła się na kilka słów pod adresem osób, którym dedykowała swój występ:

Chcemy zwrócić uwagę na pomoc niesioną przez tych, których zmagania nie były być może tak widoczne.

Middleton podkreśliła, że w Wielkiej Brytanii nastał „ponury czas”, a kraj „stanął w obliczu wielu wyzwań”, w tym utraty bliskich, podczas gdy służba zdrowia i przedstawiciele innych branż musieli mierzyć się z „ogromną presją”, często narażając swoje życie, by ratować innych.

Księżna Kate grająca na pianinie jest dziś sensacją wieczoru w najpoczytniejszych mediach. O jej imponujących umiejętnościach piszą najpoczytniejsze portale w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach.

Występ księżnej Kate i Toma Walkera oklaskiwali przedstawiciele rodziny królewskiej, ale to nie oni zasiedli na najważniejszych miejscach. W centralnym punkcie znaleźli się członkowie sił zbrojnych biorących udział w operacji Pitting, mającej na celu ewakuację obywateli brytyjskich i uprawnionych Afgańczyków z Afganistanu, młodych opiekunów, przywódców religijnych i tych, którzy mogli być bardziej wrażliwi lub odizolowani podczas pandemii.

Po występie Kate nie brakuje w internecie opinii internautów, którzy spekulują, że jej wielki gest ma drugie dno. Sugerują oni, że Kate grając na pianinie, chciała zwrócić na siebie uwagę i utrzeć nosa Meghan Markle, która w ostatnim roku aż dwukrotnie skradła brylowała w dwóch flagowych shows emitowanych przez amerykańską telewizję – była u Oprah Winfrey i Ellen DeGeneres, u której wcieliła się… w kurę (zobacz).

Na Royal Carols: Together At Christmas swoje przeboje zaprezentowały Leona Lewis i Ellie Goulding. Księżna Kate i Tom Walker wykonali For These Who Can’t Be Here. Wideo możecie obejrzeć poniżej.


Księżna Kate gra na pianinie

Księżna Kate gra na pianinie

Księżna Kate gra na pianinie

Księżna Kate gra na pianinie

Księżna Kate gra na pianinie

Księżna Kate gra na pianinie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pięknie!!!

 • gość pisze:

  Brawo, wielkie brawa.

 • wieshaGość pisze:

  Piękna posągowa kobieta

 • Gość pisze:

  Grała???? :)))) No bez jaj. Kilka faktów w koło Macieju. To wprawka dla sześciolatka.
  Z takimi umiejętnościami to wstyd się wychylać, ale Mideltonka łaknie popularnosci, jak kania dżdżu, i koniecznie chce zaistnieć, ale nie ma czym. Pobrzdąkala chwile trzy takty na okrągło i zaraz że „grała”.
  Brytyjskie meda sterowane przez BRK filmu raczej rozpowszechniać nie będą, ale pojadą zdjęciami i propagandą, jak to pieknie Kate grala…..
  To jest chore…

  • Gość pisze:

   Zazdrosny/zazdrosna?

  • Gość pisze:

   Chodziło o symbol, wystąpiła jak głową fundacji. I pokazała, że mado siebie dystans.

  • Gość pisze:

   Kaśka i dystans do siebie :)) Dobry żart.

  • Gość pisze:

   Zazdrosnym być? O co?
   Moje 7 letnie dziecko gra tak samo po pół roku nauki. To są wprawki a nie gra. A ona ponoć 5 lat sie uczyła. Pewnie tak się uczyła, jak „studiowala”.
   I nie je fundacja tylko Williama.

  • Gość pisze:

   „O jej imponujących umiejętnościach piszą najpoczytniejsze portale w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach.”
   Hehehehehehe
   I po przeczytaniu tego zdania trzeba koniecznie obejrzeć filmik z tej „imponującej” gry :)))))))

 • Gość pisze:

  ale siw nagrala jk dziecko w przedszkolu

 • George Michael pisze:

  Lady Diana wystąpiła z Eltonem Johnem.

 • Syn pisze:

  Hej Proszę nie bądź obojętny😢Proszę o Efekt JastrzabPost był by super😊Dla mojej mamy .która jest niepełnosprawna. Dziękuje i przepraszam jeśli kogoś irytuje tym postem😢Zrzutka jest w 100% zweryfikowana🙂Dzięki. Ps Każda wpłata będzie wielkim wsparciem nawet 5zł🥰 Bardzo proszę UDOSTĘPNIJ ten post Gdzieś w Swojej Grupie 🙂 http://www.zrzutka.pl/przystosowanie-lazienki-dla-niepelnosprawnej-mamy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×