Szukaj

Księżna Kate spędzi urodziny bez męża! Znamy oficjalny powód nieobecności księcia Williama

Księżna Kate uderzyła księcia Williama

Księżna Kate spędzi urodziny bez męża

37 urodziny księżnej Kate bez księcia Williama. Co zaplanował na 9 stycznia? Dlaczego nie będzie świętował razem ze swoją ukochaną?

Księżna Kate zdążyła przyzwyczaić się do samotnego spędzania swoich urodzin. W zasadzie od kiedy dołączyła do rodziny królewskiej zrezygnowała z szalonych i hucznych imprez w londyńskich klubach. Po raz ostatni w taki sposób celebrowała swoje święto w wieku 27 lat. Później towarzyszyli jej William i pojawiający się na świecie dzieci.

Również w tym roku Kate nie spędzi swoich urodzin z ukochanym. Powód? Książę William 9 stycznia będzie uczestniczył w 30-leciu London’s Air Ambulance, gdzie spotka się z personelem i pacjentami Royal London Hospital w Whitechapel.

Niewykluczone jednak, że książęca para wspólne świętowanie zaplanowała na inny dzień. Niemalże pewne jest, że William dla swojej żony przygotował kosztowny prezent. W poprzednich latach swoją nieobecność “wynagradzał” m.in. kolczykami z pereł hodowlanych, luksusowymi kosmetykami ściąganymi z drugiego końca świata czy wakacjami w egzotycznych zakątkach globu.

Księżna Kate, która w rodzinie królewskiej odnajduje się jak ryba w wodzie, doskonale rozumie zobowiązania zawodowe swojego męża. William jest nie tylko jednym z wielu przedstawicieli brytyjskiej monarchii, ale przede wszystkim jest najpoważniejszym kandydatem do królewskiego tronu. Wszystko wskazuje, że jeśli królowa Elżbieta II abdykuje to właśnie on zajmie jej miejsce, a nie pierwszy w kolejce książę Karol, który ostatnio znowu doczekał się negatywnej prasy (“Karol i Camilla rozwodzą się!”).

Książę Karol i księżna Camilla złożyli papiery rozwodowe! Brytyjczycy nie wiedzą co się dzieje!

Księżna Kate zadziwiła świat mody! Włożyła strój, który nosiła w zaawansowanej ciąży!

Księżna Kate podrobiła legendarną stylizację księcia Williama! Ubrała się identycznie!

Popularna sieciówka skopiowała słynną sukienkę księżnej Kate! Jest na wyprzedaży i kosztuje grosze!


Czy interesuje cię życie księżnej Kate?

×