Szukaj

Nowe fakty mogą zmienić historię rodziny królewskiej. Księżna Diana i książę Karol tuszowali to do ostatniej chwili

Księżna Diana i książę Karol, data rozwodu prawdziwa

Księżna Diana i książę Karol, data rozwodu prawdziwa

Kiedy księżna Diana i książę Karol zakończyli związek?

Księżna Diana i książę Karol rozstali się na długo przed ogłoszeniem informacji publicznie. Od kiedy nie byli razem? Paparazzi ujawnili historię z wyjazdu książęcej pary do Korei.

Małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola rozpadło się w dość spektakularny sposób. Para rozwiodła się w 1996 roku po kilku latach separacji, której nie spodziewał się zupełnie nikt. Ale czy na pewno nikt? Jak się okazuje, poza rodziną królewską wtajemniczoną w problemy książęcej pary, była jeszcze grupa osób, która wiedziała, że małżeństwo Królowej Ludzkich Serc i przyszłego króla Anglii dobiega końca. To może być sporym zaskoczeniem, ale… chodzi o fotografów.

W jednym z ostatnich wywiadów królewski portrecista Arthur Edward wyjawił, że w okresie poprzedzającym oświadczenie o rozwodzie para była już od siebie tak oddalona, jak to tylko możliwe i przeczuwał, że małżeństwo dobiega końca. Edwards fotografował rodzinę królewską przez 44 lata – towarzyszył książęcej parze między innymi podczas podróży do Korei, która była ostatnim wspólnym królewskim wyjazdem dla Diany i Karola:

W chwili w której wyjechaliśmy do Korei wiedziałem już, że to koniec, bo ta dwójka nie była w stanie znieść swojej obecności. Wiedziałem, że ogłoszą rozwód. Wyglądali na żałośnie nieszczęśliwych w swoim towarzystwie. Miesiąc później premier ogłosił ich rozstanie podczas spotkania Izby i myślę, że po Korei nikogo to nie zdziwiło – skwitował fotograf.

Wyznał jednak, że pierwsze oznaki kryzysu widział już podczas podróży do Indii, podczas której Diana zrobiła sobie słynne zdjęcie pod Tadż Mahalem:

Już wtedy coś było nie tak. Karol chciał ją pocałować na meczu polo, a ona odwróciła głowę. I jeszcze ta samotna wycieczka do Tadż Mahalu. Myślała, że pojedzie z nią, ale Karol wybrał spotkanie z brytyjskimi ambasadorami. Nigdy nie zamierzał jej towarzyszyć – wyjawił Edwards.

Wyznania fotografa wstrząsnęły tysiącami fanów rodziny królewskiej. W końcu jeśli mają rację, oznaczałoby to, że Diana i Karol tak naprawdę rozstali się już w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu.

W galerii publikujemy bardzo wymowne i smutne zdjęcia z ostatniego wspólnego wyjazdu książęcej pary.

Anonimowa Brytyjka dokonała zadziwiającego odkrycia z najlepszych czasów Diany! Postawiła na nogi media w całym kraju

Nowy członek w rodzinie książąt Williama i Harry’ego! Księżna Diana nikomu o nim nie mówiła

Księżniczka Charlotte to wypisz, wymaluj księżna Diana! Są jak dwie krople wody! Porównajcie tylko te dwa zdjęcia


Księżna Diana i książę Karol rozstali się w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu

Księżna Diana i książę Karol rozstali się w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu

Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana i książę Karol w Korei – ostatnia wspólna wizyta książęcej pary

Księżna Diana i książę Karol w Korei – ostatnia wspólna wizyta książęcej pary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×