Książę William i księżna Kate rozstali się przez księcia Karola! Sensacyjne doniesienia brytyjskiej prasy

Książę Karol, księżna Kate, książę William

Książę Karol, księżna Kate, książę William

Dlaczego książę William i księżna Kate rozstali się?

Książę William i księżna Kate rozstali się na dwa miesiące w 2008 roku. Co było powodem przerwy w ich związku? Jaki wpływ na decyzję księcia miał książę Karol? Ujawniono nowe szczegóły.

Książę William swoją przyszłą małżonkę poznał podczas studiów, a ściślej mówiąc – podczas pokazu mody, w którym Kate Middleton była jedną z modelek błyszczących na wybiegu. Książę, który oglądał widowisko w towarzystwie przyjaciół, podobno aż zaniemówił z wrażenia na widok swojej przyszłej żony. Właśnie wtedy postanowił zawalczyć o jej uwagę, by w przyszłości związać się z nią na stałe.

Ich relacja rozwijała się powoli. Początkowo byli tylko przyjaciółmi, potem połączyło ich coś więcej. Para niespodziewanie rozstała się w 2007 roku. Jak ujawniono w filmie dokumentalnym o księżnej Kate, za wszystkim stał książę Karol. Sensacyjną informację zdradził dziennikarz z Kalifornii, Christopher Andersen.

Amerykański reporter twierdzi, że to właśnie do swojego ojca William zwrócił się o poradę w kwestii przyszłości z ukochaną, gdy ich związek przechodził kryzys. Według relacji Anderesona, książę Cambridge przyszedł do gabinetu księcia Walii, któremu miał powiedzieć:

Słuchaj, mam 25 lat, jestem za młody, żeby wziąć ślub.

Karol, w trosce o przyszłość Kate, przyznał, że William powinien usunąć się z jej życia:

To byłoby niesprawiedliwe dla młodej damy, że nie mógłbyś jej już więcej dać. Dlatego powinieneś to zakończyć – miał usłyszeć książę William.

Po odbyciu męskiej rozmowy William zadzwonił do Kate. 11 kwietnia 2008 roku Middleton odebrała telefon, a w słuchawce usłyszała nieprzyjemną wiadomość od swojego ukochanego. Chociaż para rozstała się, a przyszła księżna znalazła nawet nowy obiekt westchnień, William ponownie zawalczył o jej względy. Wówczas syn Diany uświadomił sobie, że nie wyobraża sobie przyszłości u boku innej kobiety, a co więcej – dojrzał do decyzji o ślubie ze śliczną brunetką z Berkshire.

Para wróciła do siebie około dwa miesiące później – w czerwcu, zaś trzy lata później, w kwietniu 2011 roku, wzięła ślub. Od tego momentu stworzyli szczęśliwą rodzinę i doczekali się trójki dzieci: George’a, Charlotte i Louisa.

Kiedy książę Karol i Camilla ogłoszą swój rozwód? Tabloid dotarł do sensacyjnych informacji

To oni mogli być na miejscu Williama! Księżna Kate spotykała się tylko z wpływowymi przystojniakami! Oto jej najgłośniejsze związki!

Przełomowe słowa Camilli Parker-Bowles! Rozwodzą się, bo książę Karol jest gejem?!

James Middleton jest ciężko chory. Brat księżnej Kate zmaga się z okropną przypadłością


Księżna Kate 2006 r.

Księżna Kate 2006 r.

Willem Marx był ostatnim chłopakiem księżną Kate zanim poznała księcia Williama

Willem Marx był ostatnim chłopakiem księżną Kate zanim poznała księcia Williama

Księżna Kate kiedyś

Księżna Kate kiedyś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×