To oni mogli być na miejscu Williama! Księżna Kate spotykała się tylko z wpływowymi przystojniakami! Oto jej najgłośniejsze związki!

Księżna Kate byli partnerzy, z kim się spotykała?

Księżna Kate byli partnerzy, z kim się spotykała?

Księżna Kate i jej byli partnerzy

Z kim księżna Kate spotykała się zanim poślubiła księcia Williama? Z okazji 37 urodzin przypominamy byłych partnerów księżnej Cambridge. Sprawdź, z kim w związku była Kate Middleton.

Księżna Kate od wielu lat jest w szczęśliwym związku z księciem Williamem, którego poznała jeszcze za czasów studiów. To dla niego zgodziła się porzucić swoje dawne życie, zamieszkać z nim w Pałacu Kensington, a w przyszłości prawdopodobnie zostać królową Wielkiej Brytanii (William jest drugi w kolejce do tronu). Okazuje się, że syn Diany i Karola nie był jednak pierwszą wpływową miłością Kate Middleton. Z kim spotykała się zanim dołączyła do rodziny królewskiej?

Willem Marx – brytyjski dziennikarz telewizyjny

Jako pierwszy sercem Middleton na dłużej zawładnął Willem Marx. Kate poznała go podczas studiów w Marlborough College. Uczucie między nimi na pierwszy rzut oka było silne:

On był jej pierwszą miłością – zdradziła znajoma Kate z czasów studenckich w rozmowie z „The Telegraph”.

Para rozstała się w przyjaznych warunkach. Willem Marx został nawet zaproszony na ślub Kate i Williama. Obecnie mężczyzna rozwija karierę dziennikarską – pracuje jako reporter polityczny dla stacji CNBC.

Willem zdążył już ułożyć swoje życie osobiste. Przystojny Brytyjczyk w 2013 roku poślubił włoską prezenterkę telewizyjną, Johannę Botta. Para doczekała się syna.

Willem Marx był ostatnim chłopakiem księżną Kate zanim poznała księcia Williama

Willem Marx był z księżną Kate zanim poznała księcia Williama (fot. ONS)

Henry Ropner – z nim Kate zdradziła Williama?

W związku Kate i Williama na samym początku pojawił się kryzys. Chwilowe rozstanie sprawiło, że piękną przyszłą księżną zainteresował się niejaki Henry Ropner – angielski milioner, z którym Kate wybrała się na cztery randki. Szybko jednak stwierdziła, że resztę swojego życia chce spędzić u boku wnuka królowej Elżbiety II, któremu postanowiła dać drugą szansę.

Henry długo nie płakał po tym, jak dostał kosza od Kate. Niecałe pół roku później poznał Natashę Sinclair, z którą wziął ślub jeszcze przed zaręczynami Middleton z brytyjskim księciem. Jego rodzina ma majątek wart 33,7 mln funtów i co jakiś czas jest na celowniku brytyjskich mediów.

Księżna Kate i Henry Ropner spotykali się w 2007 roku (fot. ONS)

Księżna Kate i Henry Ropner spotykali się w 2007 roku (fot. ONS)

Henry Ropner z rodziną

Henry Ropner z rodziną

Rupert Finch – brytyjski prawnik

Kandydatem na męża Kate był również Rupert Finch. Para poznała się, gdy Brytyjczyk był na ostatnim roku studiów prawniczych. Podobno byli ze sobą przez prawie rok. Rupert pochodzi z hrabstwa Norfolk, w którym królowa Elżbieta II ma swój ulubiony apartament.

Finch pracuje jako radca prawny w Londynie. Jego żoną jest córka markiza Reading – Lady Natasha Rufus Isaacs, właścicielka firmy Beulah London, w której zatrudnia hinduskie szwaczki będące ofiarami gwałtu. Dzięki stałej pracy w Anglii, kobiety z Indii zapewnione mają normalne warunki życia oraz kartę stałego pobytu.

Ślub Ruperta i Natashy był relacjonowany w mediach. Na ceremonii pojawiły się nawet księżniczki Eugenia i Beatrice, z którymi mężczyzna prywatnie utrzymuje przyjacielskie relacje.

Kate Middleton i Rupert Finch byli parą przez rok

Kate Middleton i Rupert Finch byli parą przez rok

Były partner Kate Middleton: Rupert Finch z żoną

Były partner Kate Middleton: Rupert Finch z żoną

Dużo archiwalnych zdjęć księżnej z byłymi partnerami znajdziecie w poniższym materiale wideo:

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

Niezwykła niespodzianka od księżnej Kate i Meghan Markle. Na sam koniec roku pokazały coś fantastycznego! [WIDEO]

Księżna Kate podrobiła legendarną stylizację księcia Williama! Ubrała się identycznie!


Willem Marx i Kate Middleton poznali się na studiach

Willem Marx i Kate Middleton poznali się na studiach

Willem Marx był ostatnim chłopakiem księżną Kate zanim poznała księcia Williama

Willem Marx był ostatnim chłopakiem księżną Kate zanim poznała księcia Williama

Willem Marx – z kim spotykała się księżna Kate?

Willem Marx – z kim spotykała się księżna Kate?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×