Książę Karol pokonał koronawirusa, ale co się stało z jego dłońmi? Brytyjczycy zamarli na widok nowych zdjęć

Książę Karol - co ma z dłońmi?

Książę Karol, u którego wykryto koronawirusa, jest poważnie chory? Brytyjskie media obiegły niepokojące zdjęcia. Co na nich widać?

Koronawirus na świecie nie oszczędza nikogo. Dotyka aktorów, sportowców, członków rodziny królewskiej. Wśród tych ostatnich był książę Karol, u którego test na chorobę COVID-19 okazał się pozytywny. Informację najpierw potwierdził pałac, a po dniach milczenia także sam zainteresowany, który poinformował, że jest „po drugiej stronie choroby”:

Niedawno przeszedłem cały proces walki z koronawirusem. Na szczęście ze stosunkowo łagodnymi objawami. Znajduję się teraz już po drugiej stronie tej choroby, ale wciąż muszę zachowywać dystans i izolację. Wszyscy się teraz uczymy się stosować do tych zasad. To dziwne, frustrujące i niepokojące doświadczenie, gdy obecność członka rodziny czy przyjaciela zostaje ograniczona, a nawet niemożliwa, a normalne struktury życia społecznego zostają usunięte.

Książę Karol jest poważnie chory? Nowe zdjęcia obiegły media

Chociaż Karol zapewniał sympatyków rodziny królewskiej, że przebywa w izolacji, media obiegły niepokojące zdjęcia. Książę pojawia się wśród tłumu, a główną rolę na zdjęciach odgrywają jego napuchnięte, sinoczerwone dłonie. Czyżby ojciec Williama i Harry’ego zachorował bardzo poważnie, a stan jego zdrowia się pogarsza?

Książę Karol ma opuchnięte dłonie

Książę Karol ma opuchnięte dłonie

Zaniepokojona fotografiami prasa, postanowiła bliżej przyjrzeć się całej sprawie. Okazuje się, że Karol wciąż przebywa na kwarantannie, a jego dłonie to prawdopodobnie oznaka genetycznego schorzenia, które dotyka nie tylko jego rąk, ale także kostek i stóp. Co mu dolega? Pałac oficjalnie komentować tego nie chce.

Mówi się jednak, że tajemnicza choroba to syndrom Raynauda. Osoba chora doświadcza niekontrolowanych skurczy naczyń krwionośnych i włosowatych w obrębie opuszków placów rąk. Podobno nie tylko książę, ale także jego mama się z tym boryka. Elżbieta II sprytnie kamufluje tę przypadłość, wkładając rękawiczki.

Zobacz także: Książę Karol zamartwia się stanem psychiki swoich synów. Nie jest dobrze…


Książę Karol ma opuchnięte dłonie

Książę Karol ma opuchnięte dłonie

Książę Karol ma opuchnięte dłonie

Książę Karol ma opuchnięte dłonie

Książę Karol wygłasza przemówienie

Książę Karol wygłasza przemówienie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×