Szukaj

Książę Karol i Camilla obchodzą kryształową rocznicę ślubu. Uczcili ją sesją w swoim wiejskim domku

Książę Karol i księżna Camilla

Książę Karol i księżna Camilla

Książę Karol i Camilla obchodzą kryształową rocznicę ślubu, o czym poinformowali swoich obserwatorów w sieci. Opublikowali wspólne zdjęcie, pod którym posypały się życzenia. Jak komentowali je internauci?

Książę Karol i Camilla na ślubnym kobiercu stanęli w 2005 roku. Od tego momentu co jakiś czas pojawiają się publicznie, pokazując, że razem są szczęśliwi. Spędzają domową kwarantannę, wcześniej często pojawiali się podczas wydarzeń, udowadniając, że w swoim towarzystwie czują się doskonale.

W ten sposób próbują walczyć z plotkami, które pojawiały się w kolorowej prasie do niedawna. Zdaniem dziennikarzy, małżonkowie szykowali się do rozwodu, na który wpływ miała mieć orientacja księcia. Zainteresowani nie odnieśli się do plotek, przyjmując strategię, że najlepszą reakcją jest brak reakcji.

Książę Karol i Camilla świętują 15. rocznicę ślubu

Książę Karol i Camilla w czwartek, 9 kwietnia, świętowali 15. rocznicę ślubu. Z tej okazji dzień wcześniej na oficjalnym profilu na Instagramie małżonków pojawiło się zdjęcie, na którym siedzą przed swoim domem, Birkhall, w posiadłości Queen’s Balmora. Para jest ubrana w eleganckie stroje codzienne. Camilla ma na sobie niebieski sweter, jasnoróżową bluzkę i niebieskie jeansy. Karol wybrał granatowy blezer, niebieską koszulę w kratę i sztruksowe spodnie khaki.

Internauci obok wpisu nie przeszli obojętnie. W komentarzach pod zdjęciem pozostawili mnóstwo ciepłych słów pod adresem małżonków:

  • Życzę Wam samych świetnych chwil razem. Cieszcie się tym, że macie siebie.
  • Bardzo Was lubię. Wszystkiego najlepszego!
  • Spełnienia marzeń i jeszcze większej miłości na dalsze lata.

Warto wspomnieć, że Karol i Camilla przez ostatnie 14 dni przebywali oddzielnie. U księcia stwierdzono koronawirusa i chociaż jego żona uzyskała negatywny wynik testu, dla pewności musiała się poddać kwarantannie.

Zobacz także: Książę Karol pokonał koronawirusa, ale co się stało z jego dłońmi? Brytyjczycy zamarli na widok nowych zdjęć


Książę Karol i księżna Camilla świętują rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętują rocznicę ślubu

Książę Karol wygłasza przemówienie

Książę Karol wygłasza przemówienie

Melania Trump, Donald Trump, księżna Camilla, książę Karol - Szczyt NATO w Londynie

Melania Trump, Donald Trump, księżna Camilla, książę Karol - Szczyt NATO w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×