Szukaj

Harry gwiazdą telewizyjnego show. Padły przełomowe słowa o relacji z królową! Mocno rozgadał się o Archiem i Meghan

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

Książę Harry przyjął zaproszenie do programu Jamesa Cordena i zgodził się udzielić obszernego wywiadu. Mocno rozgadał się o swoim synu. Archie napawa go wielką dumą. Wiadomo też, jak pieszczotliwie mówi do niego żona i jak wygląda jego relacja z królową. Padły przełomowe słowa.

Książę Harry i Meghan Markle rok temu wyjechali z Wielkiej Brytanii i zamieszkali w Los Angeles. Małżonkowie odcięli się od monarchii i rozpoczęli życie na własny rachunek. Mieli dosyć bycia na świeczniku. Teraz wiodą niczym niezakłócone życie z dala od wszelkiego zamętu związanego z Windsorami. Sussexowie mocno ograniczyli także swoją współpracę z mediami. Tuż po przeprowadzce do USA rozesłali oficjalny list do największych tabloidów w kraju z informacją o tym, że zrywają z nimi wszelką współpracę.

Nie odcięli się jednak całkowicie od prasy i telewizji, ale teraz to oni sami wybierają, co i komu chcą zdradzić. Kolorowa prasa w minione lato mocno rozpisywała się na temat kolejnej ciąży Meghan. Kilka tygodni później żona Harry’ego zdradziła, że straciła drugą ciążę. W walentynki jednak zaskoczyła wszystkich fanów, pokazując swój zaokrąglony brzuszek. Po tragicznej wiadomości sprzed kilku miesięcy radość internautów była jeszcze większa. Na przyszłych rodziców spłynęła lawina gratulacji.

Książę Harry u Jamesa Cordena. Wywiad wideo

Niedawno w sieci ukazała się informacja o tym, że zakochani wystąpią razem w programie Oprah Winfrey. Fani już zacierają ręce, by zobaczyć na żywo ciężarną Meghan. Harry jednak postanowił zrobić swoim ulubieńcom sporą niespodziankę i przyjął zaproszenie do programu Jamesa Cordena.

Książę wsiadł do piętrowego autobusu, którym przemierzał razem z prowadzącym ulice Los Angeles. Panowie popijali przy tym herbatkę, a Harry mocno się rozgadał. James namawiał wnuka królowej Elżbiety II, by kupili razem z Meghan rezydencję księcia Bel Air. Postanowił zadzwonić nawet do księżnej Sussexu, by zapytać ją o zdanie.

Byłabyś księżniczką Bel Air – zaproponował James.

Meghan w ogóle się nie speszyła tym pytaniem i szybko udzieliła zabawnej odpowiedzi. Przy okazji zdradziła, jak pieszczotliwie zwraca się do męża:

To wspaniałe, ale myślę, że mamy już dość przeprowadzek. Haz, jak idzie twoja trasa po LA?

Gospodarz od razu wyłapał to jak żona zwróciła się do Harry’ego i chciał mówić do niego w ten sam sposób. Niestety książę poinformował, że jest to zwrot zarezerwowany jedynie dla jego ukochanej.

Cóż, nie jesteś moją żoną – powiedział Harry.

Książę rozgadał się też mocno o synku Archiem, który już za kilka miesięcy doczeka się młodszego rodzeństwa. Chłopiec w tym roku skończy dwa lata, a już zadziwia swojego tatę.

Mój syn ma już ponad półtora roku, histeryzuje, ma niesamowitą osobowość, składa już dwa, trzy słowa, śpiewa piosenki. Jego pierwsze słowo brzmiało „krokodyl”, składające się z trzech sylab – zdradził dumny tata.

Wbrew prasowym doniesieniom wygląda na to, że Harry ma świetny kontakt ze swoją babcią, królową Elżbietą II. Opowiedział w programie, jaki prezent Archie otrzymał od niej pod choinkę:

Co ciekawe, moja babcia zapytała nas, co Archie chce na Boże Narodzenie, a Meg powiedziała, że ​​gofrownicę. Wysłała nam gofrownicę dla Archiego. Na śniadanie, Meg wymyśla teraz kolejne organiczne mieszanki do gofrownicy. Archie kocha to. Archie dosłownie budzi się rano i mówi „gofr” – wyznał Harry.

Cała rozmowa z Harrym i jego wycieczka po Los Angeles zostanie wyemitowana 7 marca tuż przed wywiadem u Oprah Winfrey.


książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×