Szukaj

Książę Harry rapuje w amerykańskim show. Od tej strony go nie znaliśmy. Wideo jest viralem

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry zrobił swoim fanom prawdziwą niespodziankę. Przyjął zaproszenie do programu Jamesa Cordena, a w czasie show zaczął rapować. Doskonale znał słowa wielkiego hitu.

Za kilka dni minie rok od momentu, w którym Książę Harry i Meghan postanowili wyjechać z Wielkiej Brytanii. Małżonkowie zabrali synka Archiego, spakowali walizki i rozpoczęli nowe życie w USA. Zadomowili się w Los Angeles, gdzie czują się doskonale. Zaczęli także żyć na własny rachunek, a na samym początku swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych unikali rozgłosu i odcięli się od prasy. Cały czas jednak udzielali się charytatywnie, o podczas pandemii chętnie łączyli się z przedstawicielami różnych środowisk, by dodać im otuchy w tym ciężkim czasie.

Ostatnio małżonkowie ponownie wkroczyli do świata mediów. Wielkim zaskoczeniem dla ich fanów było to, co wydarzyło się walentynki. Zakochani poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Zapozowali do pięknej sesji zdjęciowej, w której Meghan pokazała światu swoje krągłości. Jej brzuszek jest już całkiem sporych rozmiarów. Przyszli rodzice niedługo pojawią się w programie Oprah Winfrey, gdzie fani będą mogli na żywo zobaczyć ciężarną żonę Harry’ego.

Książę Harry rapuje w telewizyjnym show

Książę Harry na kilka dni przed swoją wizytą w programie Oprah Winfrey zrobił swoim sympatykom prawdziwą niespodziankę. Przyjął zaproszenie do show Jamesa Cordena. Książę wybrał się z prowadzącym na przejażdżkę piętrowym autobusem. Podczas wspólnej wycieczki po Los Angeles popijali herbatkę, jedli bułeczki, a przede wszystkim dużo rozmawiali. Harry mocno rozgadał się o małym Archiem, który jest jego oczkiem w głowie.

Mój syn ma już ponad półtora roku, histeryzuje, ma niesamowitą osobowość, składa już dwa, trzy słowa, śpiewa piosenki. Jego pierwsze słowo brzmiało „krokodyl”, składające się z trzech sylab – zdradził dumny tata.

Książę z Jamesem odwiedzili także posiadłość księcia Bel Air. Prowadzący zaproponował Harry’emu, aby kupił willę, a w tej sprawie zadzwonili nawet do Meghan. Stwierdziła ona, że to świetny pomysł, jednak jak na razie ma już dosyć przeprowadzek.

W programie panowała bardzo luźna atmosfera, a Harry czuł się swobodnie. Jamesowi, który słynie z tego, że namawia swoich gości do zaśpiewania przebojów największych gwiazd muzyki, takich jak Adele, Madonna czy Mariah Carey, udało się sprawić, że Harry zaczął rapować.

Książę zaśpiewał piosenkę z popularnego serialu Bajer z Bel-Air. Trzeba przyznać, że całkiem nieźle mu to wyszło i doskonale pamiętał słowa utworu puszczanego w czołówce sitcomu.

Ciekawe, jakie jeszcze ukryte talenty ma książę Harry? Cały wywiad z księciem zostanie wyemitowany 7 marca, tuż przed jego wizytą u Oprah Winfrey.


książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×