Szukaj

Ksiądz-gej Krzysztof Charamsa pokazał swojego partnera! Nie szczędzili sobie czułości [ZDJĘCIA]

ks. Krzysztof Charamsa i jego partner Eduardo

ks. Krzysztof Charamsa i jego partner Eduardoacji. 43-latkowi towarzyszył Katalończyk Eduardo.

Jak wygląda partner księdza Krzysztofa Charamsa?

Wczoraj, 2 października, polski ksiądz Krzysztof Charamsa ujawnił, że jest gejem. Jego coming out odbył się w niecodziennym stylu. Ksiądz postanowił przyznać do swojej orientacji za pomocą Youtube. Tam pojawił się fragment wywiadu, w którym z uśmiechem na twarzy powiedział: Jestem gejem. Nie krył również swoich intencji. Poglądy argumentował w liście do gazety wyborczej.

Zobacz: Szok! Coming out polskiego księdza na YouTube! Krzysztof Charamsa: „Jestem gejem! Kościół ohydnie milczy” [WIDEO]

Niemal natychmiast przyznał się, że jest w związku. Jego partner ma na imię Eduardo i jest Katalończykiem. Kapłan przyznał, że odkąd związał się z nim, czuje, że jako duchowny jest o wiele bardziej efektywny Kler określił jako:

homoseksualny i niestety, paranoicznie homofobiczny, bo sparaliżowany brakiem akceptacji dla własnej orientacji seksualnej.

Dodatkowo wyznał, że nie chce już żyć podwójnym życiem:

Kiedy zakochałem się w mężczyźnie, poczułem, że jestem coraz lepszym księdzem. Że mówię coraz lepsze kazania, że coraz lepiej potrafię pomagać drugiemu człowiekowi, że jestem coraz szczęśliwszy

Dziś pokazał się z partnerem publicznie, na specjalnie zorganizowanej konferencji, w jednej z rzymskich restauracji. Zobaczcie zdjęcia.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×