Krzysztof Krawczyk lata przed śmiercią zabezpieczył majątek. W testamencie zadbał o podział dóbr

Krzysztof Krawczyk - testament

Krzysztof Krawczyk - testament

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w szpitalu w Łodzi. Był przygotowany na śmierć - już kilka lat temu przyjął ostatnie namaszczenie. Zadbał także o majątek i spisał testament.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Zmarł 5 kwietnia w drugi dzień świąt wielkanocnych. Jego żona potwierdziła smutne wieści i zdradziła, jakie były przyczyny śmierci artysty. Zaprzeczyła, że był to koronawirus.

Zobacz: Przyczyną śmierci Krawczyka nie był koronawirus. Żona artysty zdradziła szczegóły

Artysta ostatnie chwile spędził razem z bliskimi. Nic nie zapowiadało najgorszego. Menadżer i przyjaciel Krawczyka, Andrzej Kosmala zdradził, że czuł się dobrze, a kiedy zasłabł, już nie było z nim kontaktu.

Jednak na długo przed śmiercią zadbał o majątek. Już 10 lat temu spisał testament.

Krzysztof Krawczyk 10 lat temu spisał testament

Krzysztof Krawczyk, kiedy wybuchła pandemia, wycofał się z koncertowania. Nie chciał się niepotrzebnie narażać. Razem z żoną zgodnie twierdzili, że mogą sobie na to pozwolić, bo zrobili oszczędności.

Ja coś odłożyłem na czarną godzinę, dzięki mojej żonie Ewuni, która w odpowiednim momencie okiełznała we mnie utracjusza. No i dzięki mej mamie, która, gdy ja nie myślałem o przyszłości, pilnowała, bym regularnie płacił składki na ZUS – mówił w październiku zeszłego roku w tygodniku Twoje Imperium.

Równie rozważny okazał się Krzysztof jeśli chodzi o zabezpieczenie majątku. Już dziesięć lat temu spisał testament.

Ostatnio wiele z żoną podróżujemy, latamy na koncerty do USA, dlatego postanowiliśmy z Ewą spisać testament, podzielić nasz majątek – powiedział w 2011 roku w rozmowie z Super Expressem.

W dokumencie, który został złożony u notariusza, podzielił swoje dobra.

Oczywiście testament został złożony u notariusza. Ustaliliśmy, że połowę majątku dostanie moja rodzina, czyli brat i syn, drugą połowę rodzina żony, czyli jej siostra i córki siostry. Wierzymy, że będziemy żyć długo i szczęśliwie, ale wszystko może się zdarzyć – mówił wówczas Krawczyk.

Nie ma informacji, czy przez kolejne lata coś zmieniał w swej ostatniej woli. Nigdy później publicznie nie poruszał tej sprawy, choć chętnie rozmawiał z mediami o swoich finansach.

Zobacz także: Gwiazdy i przyjaciele żegnają Krzysztofa Krawczyka. Cała branża w żałobie. „Odpłynął parostatkiem w piękny rejs”


Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Komentarze

 • Fanka pisze:

  Ludzie zastanówcie się co piszecie. Dajcie spokojnie żyć rodzinie i przeżyć żałobę. Myślę, ze Ewa bardzo Krzysztofa kochała. Szkoda tylko Krzysztofa Juniora, że jest taki wycofany i stoi z boku.

 • Fanka pisze:

  Ludzie zastanówcie się co piszecie. Dajcie spokojnie żyć rodzinie i przeżyć żałobę. Myślę, ze Ewa bardzo Krzysztofa kochała. Szkoda tylko Krzysztofa Juniora, że jest taki wycofany i boku.

 • Gość pisze:

  Zal mi krawczyka bo wynika z tego ze jego lalunia dobrze go naciągała finansowo. Do tego stopnia że jej chłopczyk uwzględnił w testamencie jej siostrę z 3 córkami, których ojcowoie nie są znani. czy coś innego może śwoaqdczyć o morale rodziny jego laluni?

  • Gość pisze:

   A coz Pani do tego. Dlaczego i na jakiej podstawie Pani moze tak mowic’! Myslal i dbal o wszystkich. Taka byla wola sp. Krzysztofa – a to bylo 10 lat temu, kiedy byl zdrow na ciele i na unysle, a wiec swiadomie tak zdecydowal! I Pani nic do tego

  • Gość pisze:

   Ty..I Twoje chamskie komentarze..zaglądaj do swojego portfela i licz swoje grosze…będziesz szczęśliwa

 • Jurek pisze:

  Nie wiem jak Wy, ale ja lubię rabarbar. Kompot z rabarbaru jest pyszny. Pierogi też.

 • Gośćasia pisze:

  Wszkoda mistrza !Dziękuję bardzo za śliczne piosenki! Niech mu ziemia lekką będzie Bóg do Nieba zawiedzie… Rodzinie mistrza KONDOLĘCJE składam !Wielka to strata…Bogaty jest ten co wiele dobra pozostawia a tak zrobił mistrz. Żal i łzy płyną..fanka..

 • Gość pisze:

  Miejmy nadzieję, bo rodzina wdowy wydaje się dosyć pazerna.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×