Dumny Krzysztof Ibisz publikuje pierwsze zdjęcia dziecka! Zdradził płeć i imię trzeciej pociechy

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz w końcu pochwalił się narodzinami trzeciego dziecka. Prezenter dodał w sieci zdjęcia, na których noworodek pozuje z rodzicami. Zdradził płeć i imię.

Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci. Prezenter ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Z każdego z nich doczekał się syna. W zeszłym roku ulubieniec widzów po raz kolejny podjął decyzję o ślubie. Tym razem związał się z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską, którą fani mogli kojarzyć z drugiej edycji programu Top Model. Zakochani długo nie zastanawiali się nad tym, aby powiększyć rodzinę.

Kilka miesięcy temu za pośrednictwem social mediów poinformowali, że spodziewają się dziecka. Dodali fotografię, na której przyszła mama pokazała swoje krągłości. Od tamtej pory ciąża Joanny Ibisz nie była już tajemnicą, a dumny prezenter chętnie wstawiał do sieci kolejne zdjęcia, na których pokazywał, jak przygotowują się z żoną na powitanie potomka.

Krzysztof Ibisz pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

Joanna i Krzysztof z niecierpliwością oczekiwali na narodziny pociechy. W tym wszystkim towarzyszyli im fani, którzy razem z przyszłymi rodzicami odliczali dni do porodu. Dwa dni temu media obiegła informacja o tym, że spełniło się ich wielkie marzenie. O wszystkim poinformował portal Pomponik.

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem – zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze – podał informator serwisu.

Kilka słów od siebie dorzuciła Izabela Janachowska, która reporterce Jastrząb Post wyznała, że widziała już dziecko Ibisza:

Za kulisami rozmawialiśmy sobie, pokazywał zdjęcia, jest bardzo przejęty z tego, co wiem. To jest bardzo świeży temat, super ekscytacja, ogromna radość w ich rodzinie. Bardzo pragnęli tego dzidziusia i jest, więc ja się bardzo cieszę jak się spełniają marzenia. […] Tak na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że podobne jest do Asi. Co do płci – znam. Ale dopóki Krzysztof nic nie powie, to ja też nie mogę.

Jak ma na imię trzeci syn Krzysztofa Ibisza?

Dopiero teraz sam prezenter zdecydował się potwierdzić szczęśliwe wieści. We wtorek przed południem dodał w sieci pierwsze zdjęcia z maleństwem i zdradził, że doczekał się trzeciego syna. Chłopiec otrzymał imię Borys i urodził się 18 września:

18.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz.
Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy Naszym Kochanym Rodzicom – napisał preznter.

Dumny tata zdecydował się pokazać pierwsze ujęcia małego Borysa wprost ze szpitala, a pod jego postem natychmiast zaroiło się od komentarzy z gratulacjami od fanów i przyjaciół z show-biznesu. My również gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom.


Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz- syn Borys

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz- syn Borys

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×