Krzysztof Ibisz przeszedł na prostą dietę wymyśloną przez jego ukochaną. Po dwóch tygodniach efekty widać gołym okiem

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz będzie jednym z prowadzących SuperHit Festiwal, który rozpocznie się dzisiaj w Sopocie. Jak donosi tabloid, dziennikarz pod wodzą swojej narzeczonej przeszedł na dietę, by wyglądać perfekcyjnie.

Krzysztof Ibisz jest jedną z najbardziej znanych twarzy telewizji. Dziennikarz od lat jest związany ze stacją Polsat, gdzie prowadził najpopularniejsze teleturnieje i programy telewizyjne. Pojawia się między innymi jako gospodarz uwielbianego przez widzów Tańca z gwiazdami. Obecnie ma ugruntowaną pozycję w show-biznesie i nie może narzekać na brak kolejnych propozycji współpracy. Ze stacją, w której obecnie możemy go oglądać, jest związany od ponad dwóch dekad.

Prezentera nie może również zabraknąć na największych imprezach organizowanych przez jego pracodawcę. Nie dziwi zatem fakt, że od wielu lat jest gospodarzem koncertu odbywającego się w sylwestrową noc. 56-latek poprowadzi również rozpoczynający się dzisiaj SuperHit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie. Impreza, na którą fani czekają z wielkim utęsknieniem, potrwa dni, a na scenie pojawi się cała plejada gwiazd.

Krzysztof Ibisz przeszedł na dietę przed SuperHit Festiwalem

Krzysztof Ibisz robi nie tylko telewizyjną karierę, ale ostatnio układa mu się również w życiu prywatnym. Po dwóch nieudanych małżeństwach odnalazł miłość u boku młodszej o 27 lat uczestniczki programu Top Model, Joanny Kudzbalskiej. Para jest już po zaręczynach, które zakochanym długo udawało się ukryć przed mediami. Prezenter nie był zachwycony, gdy informacja przedostała się do prasy.

Nie byliśmy zachwyceni. Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami, ale tak się stało i nic już z tym nie zrobimy – powiedział Krzysztof w rozmowie z Pomponikiem.

Okazuje się, ze ukochana bardzo dba o dietę dziennikarza. Chociaż jeszcze nie tak dawno zajadał się kebabami, to jak pisze Super Express, Joanna zadbała, by na scenie zaprezentował się perfekcyjnie. Porzucił fast foody na rzecz warzyw:

Jeszcze dwa tygodnie temu pozwolił sobie na kebaba, którego łapczywie pochłaniał na ulicy, w ukryciu przed narzeczoną, która zmuszała go do jedzenia samych warzyw. Wystarczyły jednak dwa tygodnie, by pozbył się brzuszka i był gotowy do występu na scenie – czytamy w tabloidzie.

Prezenter na scenie pojawi się obok Pauliny Sykut, Karoliny Gilon i Macieja Dowbora. Wygląda na to, że znowu będzie zachwycał tym, jak wygląda. Pomimo upływającego czasu nadal ma się doskonale.


Krzysztof Ibisz i Katarzyna Dowbor

Fotografia: ONS

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Katarzyna Dowbor, Krzysztof Ibisz, Bohosiewicz, Maciej Dowbor

Fot. Akpa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×