Krzysztof Gojdź wreszcie pochwalił się znajomością z gwiazdą Hollywood! Ale z niego szczęściarz! [WIDEO]

Krzysztof Gojdź w Miami

Krzysztof Gojdź imprezuje razem ze Scarlett Johansson! Polak rozpoczął w Miami nowe życie, gdzie zdążył nawiązać kontakt z pierwszą gwiazdą Hollywood. Sławny doktor pokazał na Instagramie, jak popija szampana w towarzystwie nowej znajomej.

Krzysztof „Chris” Gojdź po kilku miesiącach intensywnej promocji na stołecznych salonach postanowił udać się na podbój Ameryki. Znany doktor spakował więc walizki, sprzedał swoją klinikę w Warszawie, wyleciał aż za ocean i osiadł się w Miami, gdzie przede wszystkim odpowiada mu anonimowość na ulicy. W egzotycznym zakątku Stanów Zjednoczonych zamieszkał ze swoją drugą połówką, której tożsamość trzyma w wielkiej tajemnicy przed światem mediów.

Zapragnąłem ciszy i spokoju wokół siebie, odpoczynku po ostatnich intensywnych latach pracy w klinice i w mediach. Prywatności i anonimowości, której zaczęło mi brakować. I to znalazłem w moim ukochanym miejscu w Miami Beach – wśród słońca, palm i pięknych plaż – napisał w pożegnalnej wiadomości do swoich sympatyków.

Zobacz: Luksusy nie do opisania! Dotarliśmy do zdjęć ociekającego bogactwem apartamentu Krzystzofa Gojdzia w Miami!

Przed opuszczeniem Polski, Gojdź chwalił się, że nawiąże kontakt z Kim Kardashian i resztą sławnego klanu, zapewnił nawet, że „już dociera do tych gwiazd na świeżo”. Na razie jednak na jego profilu brak jakichkolwiek dowód potwierdzających jego znajomość z Kardashiankami. Możemy za to ucieszyć swoje oko innym lanserskim filmikiem uczestnika Tańca z gwiazdami, na którym pokazał, jak imprezuje ze Scarlett Johansson.

Gwiazda amerykańskiego kina zrobiła na przyjacielu Magdy Gessler piorunujące wrażenie:

Skromna, przemiła, otwarta. Uwielbiam takich ludzi – przyznał na Instagramie.

Zdolny i przystojny Krzysztof Chris w mig oczarował swoją nową sławną koleżankę. Scarlett uległa urokowi osobistemu Polaka, z którym nawet wzniosła toast za lepsze jutro!

Zobaczcie jak Krzysztof Gojdź spełnia swój amerykański sen! Aż chciałoby się krzyknąć: A star is born!

Zobacz: Manipulacja Krzysztofa Gojdzia przed naszą kamerą. O co mu chodziło? [WIDEO]

Zobacz: Iza Miko oceniła szanse Krzysztofa Gojdzia na karierę w USA. Nie ma dla niego najlepszych wiadomości [WIDEO]

Zobacz: Krzysztof Gojdź wściekły jak osa! Wszystko przez TO pytanie! “Przepraszam, powiedziałem to” [WIDEO]


Krzysztof Gojdź i Scarlett Johansson razem na imprezie w Miami

Krzysztof Gojdź i Scarlett Johansson razem na imprezie w Miami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×