Nowy juror „TTBZ” ujawniony! To on zastąpi Gromee’ego! „The Voice” ma poważną konkurencję

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Kto został nowym jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Oto następca Gromee'ego. Już wiadomo, na kogo postawił Polsat. To spora konkurencja dla hit TVP.

Polsat szykuje najbardziej gwiazdorską edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo w historii. Wiadomo już, kto weźmie udział w cieszącym się niesłabnącą popularnością formacie. O 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny i Złotą Maskę zawalczą m.in. Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Karolina Pisarek i Patryk Cybulski. Po raz pierwszy w historii show o miano najlepszego rywalizować będzie także zagraniczna sława – znany z hitu Pump it up Danzel.

Tydzień temu Michał Wiśniewski wygadał się przed naszą kamerą, że do obsady Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 dołączył nowy juror.

Znam też nowego jurora. Jak wyszedłem przed szereg to przepraszam. Fajna pogoda dziś – zdradził reporterce Jastrząb Post.

Dziś Gromee wydał oświadczenie, w którym poinformował, że odchodzi z obsady programu ze względu na liczne zajętości. Dj nie był w stanie pogodzić dni zdjęciowych ze swoimi sprawami. Poza tym chce poświęcić więcej czasu dla rodziny.

Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie – Rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny. Resumując, mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny… Już za Wami tęsknie! Trzymam kciuki za wszystkich! Trzymam kciuki za nowego członka jury i kibicuję – napisał Gromee.

Internauci nie musieli długo czekać, aż do mediów wypłynie nazwisko nowego jurora Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dosłownie kilka godzin po publikacji komunikatu Gromee’ego, wydało się, kto zajął jego miejsce.

Kto został nowym jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Fani show z pewnością będą zadowoleni. Za stołem jurorskim w hicie Polsatu obok Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej i Małgorzaty Walewskiej zobaczymy Krzysztofa Cugowskiego. Taką informację przekazał serwis Pomponik.

W fotelu jurora nie zobaczymy już Andrzeja Gromali, czyli popularnego Gromee’ego. Jego miejsce zajmie wokalista Krzysztof Cugowski – czytamy w meilu przesłanym do naszej redakcji.

Co ciekawe w konkurencyjnym formacie, The Voice Senior, w jury zasiada syn Krzysztofa – Piotr Cugowski. Internauci spekulują, że szykuje się zacięta walka o widzów i nieuniknione jest porównywanie wyników oglądalności.

Który z Cugowskich przyciągnie większą publiczność? A może fani syna i ojca będą tak samo chętnie śledzić obydwa formaty? W końcu emisja Twoja Twarz Brzmi Znajomo odbywa się w piątki, a The Voice Senior w soboty.


Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski jest uzależniony od Totolotka

Krzysztof Cugowski jest uzależniony od Totolotka

Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×