Jedyne małżeństwo z „M jak Miłość” świętuje 5. rocznicę ślubu. Krystian Wieczorek zabrał żonę na romantyczny wypad

Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska świętują 5. rocznicę ślubu. Zakochani z tej okazji postanowili wrzucić do sieci zdjęcia z romantycznego wypadu. Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają. 

Krystian Wieczorek od wielu lat należy do jednych z najgorętszych nazwisk w polskiej branży filmowej. Nie tylko za sprawą swojej świetnej gry, ale także dlatego, że do przystojnego aktora wzdychają fanki w całym kraju. Gwiazdor M jak Miłość od dawna jest już jednak zajęty. Na planie serialu poznał swoją przyszłą żonę Marię Szafirską. Para pobrała się w 2016 roku, zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Aktor jest o niemal 17 lat starszy od swojej żony, nie przeszkodziło im to jednak w podjęciu szybkiej decyzji o ślubie.

Ich wesele było bardzo skromne. Zakochani pobrali się na Podlasiu z dala od kamer i blasku fleszy podczas bardzo kameralnej uroczystości. Chociaż na samym początku tej relacji niewielu wróżyło im szczęście, to z każdym dniem udowadniają, że ich miłość umacnia się jeszcze bardziej. Aktor zrezygnował nawet z głównej roli w serialu Komisarz Alex, po to, by spędzać więcej czasu z rodziną.

Mam małe dziecko, rodzinę i bycie marynarzem w Łodzi przez cztery lata było zabieraniem czasu mojej rodzinie. (…) Przyszedł ten moment, że wracanie do domu jest ważniejsze niż wracanie do hotelu. Nie chciałem składać mojej rodziny na ołtarzu aktorstwa. To była bardzo przemyślana decyzja.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska świętują piątą rocznicę ślubu

Aktorska para doczekała się już dziecka. Wspólnie wychowują córeczką Anielę, która przyszła na świat w marcu 2018 roku. Chociaż małżonkowie raczej stronią od blasku fleszy, to prężnie prowadzą konta na Instagramie. Aktor od czasu do czasu ku uciesze fanów dzieli się zdjęciami, na których możemy zobaczyć go razem z żoną.

Zakochani właśnie świętują 5. rocznicę ślubu i z tej okazji postanowili pochwalić się wspólnymi kadrami. Widać, że ich związek ma się wręcz doskonale, a miłość kwitnie.

Pięć pięknych lat wyjętych z samotności. Kombajn, Spółdzielnia, Snopowiązałka- jednym słowem…Małżeństwo – napisał aktor.

Krystian i Maria ten wyjątkowy dla nich dzień spędzili z dala od miasta na łonie natury. Pod postem nie brakowało odzewu od fanów. W komentarzach gratulują oni zakochanym stażu i życzą kolejnych rocznic razem. My również przyłączamy się do tych życzeń.


Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×