W Królowej życia zagotowało się ze wściekłości po komentarzu Rafała i Gabriela. Przegięcie nawet jak na nią?

Dagmara Kaźmierska, Rafał i Gabriel

Dagmara Kaźmierska, Rafał i Gabriel

Nowa wojna w show-biznesie. Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na zaczepkę Rafała i Gabriela. Skomentowała udostępniony przez nich wpis, w którym zakpili z jej relacji z producentem Królowych życia. Gwiazda TTV nie przebierała w słowach.

Program Królowe życia na przestrzeni lat wylansował kilka barwnych postaci show-biznesu. Najjaśniejszą gwiazdą show jest Dagmara Kaźmierska, której życie na Instagramie śledzi już prawie 1 milion fanów. Bizneswoman słynie z ciętych, często celnych i bolesnych ripost, które niosą się szerokim echem w mediach.

Spore grono sympatyków zyskali również Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, czyli pierwsza homoseksualna para z hitu TTV. Artyści po raz ostatni na wizji pojawili się przed wakacjami. Wraz z końcem wiosennego sezonu zdecydowali się pożegnać z producentami. Nie wiadomo, o co dokładnie poszło. Oświadczenia obu stron zawierają skrajnie różne informacje.

Dagmara Kaźmierska kontra Rafał i Gabriel. Wojna gwiazd „Królowych życia”

Chociaż Rafał i Gabriel nie są już związani z Królowymi życia, to pozwalają sobie co jakiś czas komentować z perspektywy widza poczynania bohaterów. Ostatnio na ich celowniku znalazła się Dagmara, a właściwie jej relacja z producentem programu – Piotrem Wąsińskim.

Kaźmierska kilka dni temu zamieściła zdjęcia z reżyserem Królowych życia, na których nie szczędzili sobie czułości. Pojawiły się spekulacje, że łączy ich więcej niż zawodowa zażyłość. Fani zaczęli zastanawiać się, czy aby przypadkiem w ich ulubienicę nie trafiła strzała amora. Głos w sprawie zabrał wyraźnie rozbawiony publikacją ekskolega z planu:

Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie „KŻ”. Może ożywi ten program – napisał, sugerując, że sezon bez jego udziału wieje nudą.

Dagmara nie pozostała obojętna na słowa Seweryna. Odpowiedziała mu długim i bardzo emocjonalnym komentarzem. Nie przebierała w słowach.

Gabriel Seweryn, uważam, że Ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak Wy się prowadzicie ze swoim ,”PARTNEREM RAFAŁKIEM”, wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc… To jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam. Staję do tego, co robiłam. Nie jestem hipokrytką, by udawać przed ludźmi świętą jak WY i wypierać się przeszłości. Trudniłam się sutenerstwem i H…J komu do tego. A już najbardziej TOBIE, bo nie pasujesz w najmniejszym stopniu do mojego prowadzenia się. Ponieważ tyle obcych HU…W w DU…E, co mieliście Wy z Rafałem przez czas WASZEGO KRYSTALICZNEGO ZWIĄZKU, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać! Bo NIE CHCIEJ, ŻEBYM SIĘ URUCHOMIŁA. Czego skutkiem będzie, że ludzie będą się brzydzić siedzieć z Tobą – Wami przy jednym stole. To tyle w temacie. Ps. H…J przez samo H … specjalnie dla Ciebie BURKU.

Pod odpowiedzią Kaźmierskiej zrobiło się gorąco. Sporo internautów stanęło po stronie Dagmary:

 • Jaką mendą trzeba być, żeby oceniać program, w którym się brało udział przez tyle sezonów. Biorąc za to pieniądze, zdobywając popularność, cokolwiek to znaczy dla Ciebie.
 • Nie spodziewałam się, że po odejściu z programu tak nisko upadniecie. Ps. lubiłam was i miałam za dobrych kulturalnych ludzi. Przykre.
 • Słaby jesteś chłopie. Chcieliście zabłysnąć, to trzeba było się brokatem obsypać, a nie teraz pluć jadem. Jak już was w programie nie ma. Kompletny brak kultury – możemy przeczytać pod wpisem Gabriela.

Wojna na linii Dagmara – Rafał i Gabriel była raczej kwestią czasu. Wystarczy przypomnieć, jak „pięknie” wypowiadali się na swój temat w rozmowie z naszą reporterką.


Komentarze

 • GośćNena pisze:

  Zwykla Wulgarna Prostaczka ..

 • Gośćzuu pisze:

  Bez przesady. Nic takiego nie powiedzieli, a pani Dagmara mało inteligentnie odpowiedziała.

 • Gośćmagda pisze:

  My nie wiemy o co chodzi bo ta nie byliśmy ale skoro zabolał ją taki w sumie prosty komentarz bo nie ublizyli tej pani…. Za to ta pani swoją wypowiedzią dała o sobie świadectwo. Słoma z butów!!!! Chyba ekran jej zaszkodził i z królowej w gwiazdę się zamieniła… Dla mnie ta wypowiedź to dno… Jak tak wariatka

 • Gość pisze:

  W susie nic obrazliwego nie powiedzieli. Odpowiedź Dagmary chamska, wulgarna i poniżej krytyki.

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze im powiedziałaś, nikomu nic do tego, poza tym bardzo Cię lubię

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×