Szukaj

Królowa Elżbieta II szuka pracownika. Jakie wymagania należy spełnić? Są prostsze niż myślicie

Królowa Elżbieta II szuka pracowników. Jakie wymagania trzeba spełnić, jak można aplikować i co w ten sposób można zyskać?

Królowa Elżbieta II - jakie ma wymagania co do pracowników?

Wielu ludzi marzy by żyć w przepychu jaki przypisany jest pałacom królewskim. Ale mało możliwe jest aby się tam dostać w innej roli, niż zwiedzającego lub gościa. Jeśli jednak ktoś zechciałby połączyć pracę z pobytem w królewskiej rezydencji brytyjskiego dworu, jest na to sposób. Wystarczy przejść bardzo rygorystyczny proces kwalifikacyjny.

Przyszli pracownicy bowiem sprawdzani są na wszelkie sposoby. Prowadzony jest ścisły wywiad środowiskowy, sprawdzane są referencje z poprzednich prac, wykształcenie, pochodzenie, poglądy polityczne. Ta lista jest bardzo długa.  Ale jeśli już ktoś dostanie taką pracę, to wiadomo, że będzie w pełni usatysfakcjonowany! Pracownicy królowej Elżbiety II mają jak u Pana Boga za piecem.  Właśnie dlatego lista chętnych by pracować dla rodziny królewskiej zawsze jest długa!

Królowa Elżbieta II przeprowadza kolejną rekrutację

Ogłoszenia o pracę na dworze królowej Elżbiety II nie pojawiają się zbyt często. Jednym z powodów jest fakt, że jeśli ktoś już się dostanie do Pałacu Buckingham to wcale nie ma ochoty stamtąd odchodzić. Portier, którego szukano półtora roku temu ma 33 dni płatnego urlopu w ciągu roku, wszystkie posiłki ma za darmo, mieszka w samym sercu pałacu Buckingham i… zarabia prawie 100 tysięcy złotych rocznie. Kto wiec, o zdrowych zmysłach porzucałby taką pracę?

rodzina królewska – gala z okazji 92 urodzin królowej Elżbiety II w Royal Albert Hall

rodzina królewska – gala z okazji 92 urodzin królowej Elżbiety II w Royal Albert Hall

Tym razem rodzina królewska poszukuje asystenta sprzątania, który dołączy do personelu w zamku Windsor. W ogłoszeniu o pracę znajduje się taka informacja:

Doświadczenie w sprzątaniu i udzieleniu podstawowej pomocy medycznej byłoby zaletą, ale nie jest to niezbędne. Bardziej interesuje nas Twoje praktyczne podejście i umiejętność stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Zatrudniona osoba zamieszka blisko miejsca, w którym rezydują Meghan Markle i książę Harry, zatem z pewnością będzie miała okazję spotkać osobiście parę książęcą. To oprócz wszystkich apanaży niewątpliwy bonus tej niezwykłej oferty pracy. Machając zmiotką do kurzu można będzie pogawędzić z ich mościami!

Zobacz: TAAAAAAKIE pieniądze! Królowa Elżbieta II szuka ludzi do Instagrama. Pensja ścina z nóg. Wymagania też

 

 


Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Królowa Elżbieta II w Royal Albert Hall

Królowa Elżbieta II w Royal Albert Hall

Królowa Elżbieta II w futrze

Królowa Elżbieta II w futrze

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×