Szukaj

Królowa Elżbieta II szuka pracownika. Jakie wymagania należy spełnić? Są prostsze niż myślicie

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II szuka pracowników. Jakie wymagania trzeba spełnić, jak można aplikować i co w ten sposób można zyskać?

Wielu ludzi marzy by żyć w przepychu jaki przypisany jest pałacom królewskim. Ale mało możliwe jest aby się tam dostać w innej roli, niż zwiedzającego lub gościa. Jeśli jednak ktoś zechciałby połączyć pracę z pobytem w królewskiej rezydencji brytyjskiego dworu, jest na to sposób. Wystarczy przejść bardzo rygorystyczny proces kwalifikacyjny.

Przyszli pracownicy bowiem sprawdzani są na wszelkie sposoby. Prowadzony jest ścisły wywiad środowiskowy, sprawdzane są referencje z poprzednich prac, wykształcenie, pochodzenie, poglądy polityczne. Ta lista jest bardzo długa.  Ale jeśli już ktoś dostanie taką pracę, to wiadomo, że będzie w pełni usatysfakcjonowany! Pracownicy królowej Elżbiety II mają jak u Pana Boga za piecem.  Właśnie dlatego lista chętnych by pracować dla rodziny królewskiej zawsze jest długa!

Królowa Elżbieta II przeprowadza kolejną rekrutację

Ogłoszenia o pracę na dworze królowej Elżbiety II nie pojawiają się zbyt często. Jednym z powodów jest fakt, że jeśli ktoś już się dostanie do Pałacu Buckingham to wcale nie ma ochoty stamtąd odchodzić. Portier, którego szukano półtora roku temu ma 33 dni płatnego urlopu w ciągu roku, wszystkie posiłki ma za darmo, mieszka w samym sercu pałacu Buckingham i… zarabia prawie 100 tysięcy złotych rocznie. Kto wiec, o zdrowych zmysłach porzucałby taką pracę?

rodzina królewska – gala z okazji 92 urodzin królowej Elżbiety II w Royal Albert Hall

rodzina królewska – gala z okazji 92 urodzin królowej Elżbiety II w Royal Albert Hall

Tym razem rodzina królewska poszukuje asystenta sprzątania, który dołączy do personelu w zamku Windsor. W ogłoszeniu o pracę znajduje się taka informacja:

Doświadczenie w sprzątaniu i udzieleniu podstawowej pomocy medycznej byłoby zaletą, ale nie jest to niezbędne. Bardziej interesuje nas Twoje praktyczne podejście i umiejętność stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Zatrudniona osoba zamieszka blisko miejsca, w którym rezydują Meghan Markle i książę Harry, zatem z pewnością będzie miała okazję spotkać osobiście parę książęcą. To oprócz wszystkich apanaży niewątpliwy bonus tej niezwykłej oferty pracy. Machając zmiotką do kurzu można będzie pogawędzić z ich mościami!

Zobacz: TAAAAAAKIE pieniądze! Królowa Elżbieta II szuka ludzi do Instagrama. Pensja ścina z nóg. Wymagania też

 

 


Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Królowa Elżbieta II w Royal Albert Hall

Królowa Elżbieta II w Royal Albert Hall

Królowa Elżbieta II w futrze

Królowa Elżbieta II w futrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×