Pierwsze zdjęcia królowej Elżbiety II kilka dni po ogłoszeniu kontuzji. Mówią wszystko o stanie monarchini

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Elżbieta II wraca do zdrowia. Królowa po miesięcznej przerwie, znów pojawiła się publicznie. W jakim jest stanie? 

Królowa Elżbieta II została ukoronowana ponad 68 lat temu. Tym samym jest najdłużej panującym monarchą na świecie. Tytuł przejęła po swoim zmarłym ojcu – Jerzym VI, który przegrał walkę z nowotworem. Od tamtego momentu z pełnym zaangażowaniem wypełnia powierzone jej obowiązki. W ostatnim czasie 95-latka podupadła na zdrowiu.

Królowa Elżbieta II podupadła na zdrowiu

Ostatni rok dał się we znaki Królowej Elżbiecie II, która musiała zmierzyć się ze skandalem, jaki wywołali książę Harry i Meghan Markle. Małżeństwo zrezygnowało ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej, w efekcie wyprowadzając się do Stanów Zjednoczonych (najpierw na chwilę zamieszkali w Kanadzie). W wywiadzie u Oprah Winfrey wspomnieli o tym, jak byli traktowani przez pozostałych członków rodziny królewskiej. Meghan nie ukrywała, że zmagała się z depresją, a w pewnym momencie pojawiły się u niej myśli samobójcze.

Kilka miesięcy temu Elżbieta II pożegnała swojego męża – księcia Filipa. Ich małżeństwo trwało ponad 73 lata. Chociaż na początku wiele mówiło się o kryzysie w ich relacji, to przetrwali wszystkie próby, jakie zgotowało im życie i trwali razem do ostatnich chwil księcia Edynburga.

Wszystkie te sytuacje zdecydowanie nie wpłynęły dobrze na 95-latkę. Królowa jakiś czas temu pojawiła się w Opactwie Westminsterskim. Na zdjęciach widać, jak podpiera się laską. Był to początek problemów.

W zeszłym miesiącu Elżbieta II ze względów zdrowotnych odwołała podróż do Irlandii Północnej. Trafiła wtedy na noc do szpitala po raz pierwszy od ośmiu lat.

Pierwsze zdjęcia królowej Elżbiety II po kontuzji

Kilka dni temu Elżbieta II z dnia na dzień musiała odwołać swoją wizytę na uroczystościach Dnia Pamięci. Rzecznik prasowy Pałacu Buckingham poinformował, że królowa doznała kontuzji mięśni przy kręgosłupie.

Królowa doznała urazu kręgosłupa. Z wielkim żalem podjęła dziś rano decyzję, że nie będzie mogła uczestniczyć w dzisiejszym nabożeństwie Niedzieli Pamięci na Cenotaphie. Jej Wysokość jest rozczarowana, że przegapi to nabożeństwo – brzmiał komunikat wystosowany do mediów w minioną niedzielę.

Przerażeni Brytyjczycy nie ukrywali, że boją się o zdrowie monarchini. Teraz jednak mogą odetchnąć z ulgą. Zdaje się, że krótki odpoczynek pozytywnie wpłynął na zdrowie kobiety.

Królowa Elżbieta II po miesiącu przerwy od wystąpień publicznych, spotkała się z szefem sztabu obrony – Nickiem Carterem. Oficer z końcem miesiąca ma zakończyć swoją pracę.

Mamy nadzieję, że taki stan zdrowia królowej utrzyma się jak najdłużej. Miło zobaczyć seniorkę w dobrej formie.


Królowa Elżbieta II – pierwsze zdjęcia po kontuzji

Królowa Elżbieta II – pierwsze zdjęcia po kontuzji

Królowa Elżbieta II – pierwsze zdjęcia po kontuzji

Królowa Elżbieta II – pierwsze zdjęcia po kontuzji

Królowa Elżbieta II – pierwsze zdjęcia po kontuzji

Królowa Elżbieta II – pierwsze zdjęcia po kontuzji

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak umrze Elżbieta 2 będzie niski funt krach zamieszki Anglicy będą biedni jak mszy kości brak pieniędzy i rozpad Wielkiej Brytanii

 • Gość pisze:

  Moja mama po smierci taty, tez zaniemogla i duzo schudla. Oby jeszcze dlugo zyla.

 • Bristolian pisze:

  Niestety dla fanów królewny, na Święta już jej nie będzie

 • GośćJanka pisze:

  Źle wygląda, wychudła również twarz zmieniona Ela trzymaj się , dużo zdrowia !

 • Gość55 pisze:

  Źle wygląda, coraz szczuplejsza . Widać, że po śmierci męża jakby przybyło jej lat. Podejrzewam , że zostanie na tronie do 70tej rocznicy panowania i abdykuje na rzecz Karola. Niestety syn jest słaby i nie udźwignie władzy. Zaczną się problemy w UK . Już teraz Szkocja chce się odłączyć i być może Australia. Z odejściem Elżbiety skończy się pewna epoka.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×