Szukaj

Na to czekali wszyscy! Królowa Elżbieta II wyróżniła księcia Karola w dniu urodzin. Pierwsza taka sytuacja w historii!

Królowa Elżbieta II przemowa na 70 urodzinach księcia Karola

Królowa Elżbieta II przemowa na 70 urodzinach księcia Karola

Przemowa królowej Elżbiety II na 70 urodzinach księcia Karola

Królowa Elżbieta II oddała synowi poruszający hołd, wznosząc toast podczas przyjęcia urodzinowego wyprawionego w pałacu Buckingham na cześć księcia Karola. Monarchini, która nie słynie z emocjonalnych porywów, postanowiła w wyjątkowy sposób wyróżnić swojego pierworodnego, na sali pełnej najbliższych przyjaciół, rodziny, polityków i gości rodziny królewskiej.

Jak wyjawia Daily Mail, słowa matki niezwykle poruszyły księcia Karola – tak ciepłe, pełne miłości i oddania przemówienia nie są bowiem czymś, z czego rodzina królewska zasłynęła w świecie. Co takiego powiedziała królowa?

Podczas wznoszenia toastu określiła swojego syna jako oddanego dziedzica tronu, który równa się z największymi władcami Wielkiej Brytanii w historii i cudownego ojca. Unosząc kieliszek na przyjęciu, powiedziała:

To niesamowity przywilej dla każdej matki, móc wznieść toast na 70. urodzinach swojego syna. To oznacza, że mogła żyć wystarczająco długo, by widzieć jak jej dziecko dorasta. To – używając analogii, którą wszyscy zrozumieją – jak sadzenie drzewa i przyglądanie się jak wyrasta. Moja matka widziała mnie w dniu moich 70 urodzin. Podobno powiedziała, że 70 lat to wiek, w którym liczba świeczek nareszcie przerasta oddech, który trzeba wziąć, by zdmuchnąć je wszystkie. Przez 70 lat ja i Filip obserwowaliśmy jak Karol staje się mecenasem sztuki, liderem na polu charytatywnym. Oddanym i szanowanym dziedzicem tronu, którego można porównać z każdym minionym królem – oraz cudownym ojcem. Przede wszystkim, wspierany przez swoją żonę, Camillę, jest mężczyzną z pasją i kreatywnością. Tym toastem życzę ci wszystkiego najlepszego, mój synu.

Trzeba przyznać, że takich słów nie spodziewał się nikt. Królowa Elżbieta II nadal potrafi nieźle zaskoczyć!

Seksskandal z Meghan Markle! Księżna gwiazdą reklamy prezerwatyw! Mamy to szokujące zdjęcie!

Co z tą ciążą? Patrzymy na brzuszek księżnej Kate na najnowszych zdjęciach. Wygląda na zaokrąglony?

Przeurocza księżniczka Charlotte przyćmiła debiut księcia Louisa w rodzinnej sesji! Genialne fotografie z okazji 70 urodzin Karola


Książę Karol z urodzinowym balonem i prezentem od księżnej Camilli

Książę Karol z urodzinowym balonem i prezentem od księżnej Camilli

Książę Karol świętuje 70 urodziny

Książę Karol świętuje 70 urodziny

Książęca para na 70 urodzinach księcia Karola

Książęca para na 70 urodzinach księcia Karola

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×