Joanna Koroniewska uchyliła rąbka tajemnicy. Pokazała wnętrze nowego mieszkania. Widok z okien powala

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pracują nad wykończeniem nowego domu. Aktorka podzieliła się zdjęciami wnętrz. Ogromna nieruchomość robi wrażenie.

Joanna Koroniewska zyskała popularność dzięki roli Małgosi w serialu M jak miłość. Na planie tasiemca pracowała przez 13 lat. W tej samej telenoweli debiutowała również Małgorzata Kożuchowska, która po odejściu otrzymywała mnóstwo propozycji zawodowych. Koroniewska licząc, że również będzie hojnie obdarzana ofertami, zrezygnowała z dalszego udziału w produkcji Telewizji Polskiej. Niestety tak nie było. Być może zabrakło efektywnej śmierci, jaką poniosła serialowa Hanka, która wjechała w kartony.

Obecnie aktorka nie przyjmuje zbyt wielu zleceń. 43-latka przyznaje, że woli wolny czas spędzać ze swoimi dziećmi. Nie przeszkadza jej w tym codzienne relacjonowanie życia w social mediach. Koroniewska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Na Instagramie śledzi ją ponad 600 tysięcy ludzi, a to grono stale się powiększa.

Joanna uwielbia dzielić się częścią swojego życia z obserwatorami. Fani natomiast cenią jej poczucie humoru i pokłady dystansu do siebie. Gwiazda od 7 lat jest żoną prezentera Macieja Dowbora. Para w trakcie pandemii stworzyła Domówki u Dowborów, podczas których rozmawiali z celebrytami na przeróżne tematy. Widzom na tyle spodobał się ich format, że postanowili regularnie przeprowadzać wywiady z osobami z show-biznesu.

Joanna Koroniewska pokazała nowy dom

Jakiś czas temu Koroniewska pochwaliła się, że jest w trakcie prac remontowych w mieszakaniuw Warszawie. Aktorka nie ukrywa, że nie do końca jest zgodna z mężem, jeśli chodzi o wykończenie ich nowego gniazdka:

W kwestii remontu jesteśmy zgodni. Dowbor się dopasowuje. Nie ma wyjścia. Jęczę, jęczę i mam. Dla świętego spokoju. Dobra, czasem słucham jego uwag. Czasem.

Fani zaczęli dopytywać, czy jest coś, na co się szczególnie uparła. 43-latka odpowiedziała krótko:

Łazienka z sypialnią – i dodała poglądowe zdjęcie.

Aktorka pochwaliła się, jak obecnie wygląda wnętrze kupionego kilka miesięcy temu apartamentu. Nieruchomość jest sporych rozmiarów, posiada nawet antresolę. Wnętrza, póki co, są utrzymane w jasnej kolorystyce. Mieszkanie ma mnóstwo okien, dzięki czemu jest bardzo jasno. Widok przez nie zapiera dech w piersiach. Dowborowie, budząc się, będą mogli podziwiać panoramę miasta.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Podoba Wam się?


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują nowy dom

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują nowy dom

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują nowy dom

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują nowy dom

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują nowy dom

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×