Szukaj

Problemy na planie „Dance Dance Dance”. Zdjęcia do show zostały wstrzymane

Dance Dance Dance jurorzy

Problemy na planie Dance Dance Dance. Nagrania do show zostały wstrzymane. Co dalej z programem?

Program Dance Dance Dance już od pierwszej edycji przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy. Widzowie chętnie oglądają zmagania swoich ulubieńców na parkiecie. W wiosennej ramówce ma pojawić się trzecia odsłona wielkiego show z udziałem najpopularniejszych gwiazd.

Kolejna edycja programu od samego początku wzbudzała sporo emocji, a to za sprawą znaczących zmian w obsadzie. W roli prowadzących nie zobaczymy już Tomasza Kammela i Tamary Gonzalez. Ich miejsce zajmą doskonale znani widzom Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Produkcja powołała też nowe jury, które będzie oceniało popisy gwiazd. W składzie zabraknie Anny Muchy, która nie ukrywała, że ciężko było jej rozstać się ze swoją rolą. W programie zabraknie też Roberta Kupisza, który na nadchodzący sezon wiosenny miał zupełnie inne plany zawodowe. Ich miejsce zajęli: Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, którego przejście z TVN-u do TVP wzbudziło sporo emocji wśród telewidzów i kolegów z branży. Niezmienne w jury zasiada natomiast Ida Nowakowska.

Nagrania Dance Dance Dance 3 wstrzymane

Zdjęcia do programu ruszyły pełną parą, a uczestnicy już od jakiegoś czasu doskonalą swoje taneczne umiejętności. Jak donosi portal Pudelek, gwiazdy będą musiały zrobić sobie dłuższą przerwę w pracy. Okazuje się bowiem, że wśród ekipy wykryto przypadki koronawirusa. Produkcja miała poinformować wszystkich uczestników, że nagrania zostały wstrzymane:

Dzwonią z produkcji do wszystkich z informacją, że nagrań nie będzie do odwołania – zdradza źródło portalu Pudelek.

Na planie ma panować spore poruszenie, ponieważ pozytywne testy uzyskało kilku członków ekipy i tancerze. Na wyniki badań nadal czekają Agustin Egurrola oraz Ida Nowakowska, która jest w szóstym miesiącu ciąży:

W produkcji zapanował popłoch, bo teraz wszystkich czeka co najmniej 10 dni przerwy. U części uczestników i tancerzy badania potwierdziły zakażenie koronawirusem, niektórzy – na przykład Ida i Agustin – jeszcze czekają na wyniki. Produkcja stara się utrzymać wszystko w tajemnicy – zdradził portalowi Pudelek jeden z pracowników produkcji.

Wszystkim uczestnikom show życzymy dużo zdrowia i czekamy na lepsze wieści z planu. Produkcja jak na razie nie potwierdziła tych informacji i nie wydała oficjalnego komunikatu.


Agustin Egurrola w jury Dance Dance Dance

Agustin Egurrola w jury Dance Dance Dance

Ida Nowakowska w jury Dance Dance Dance

Ida Nowakowska w jury Dance Dance Dance

Joanna Jędrzejczyk w jury Dance Dance Dance

Joanna Jędrzejczyk w jury Dance Dance Dance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×