Szukaj

Co się dzieje z kolanami Jennifer Aniston? Gwiazda zdecydowała się na operację plastyczną

Jennifer Aniston - będzie miała operację kolan?

Jennifer Aniston - będzie miała operację kolan?

Jennifer Aniston zdecydowała się na operacje plastyczną. Skóra na jej kolanach straciła elastyczność i gwiazda nie może ma siebie patrzeć. Konieczna jest interwencja chirurga.


Jennifer Aniston, to jedna z najpiękniejszych aktorek Hollywood. Słynie z nienagannej figury i głębokiego, niebieskiego spojrzenia. Jednak niedawno ukończyła 50 lat i czas zaczyna dawać się jej we znaki. Ostatnio bardzo obwisła jej skóra na kolanach i postanowiła pozbyć się problemu z pomocą chirurga.

Zobacz: Jennifer Aniston w seksownej mini spaceruje z psem. Prawie 4 miliony ludzi oszalało na widok tego zdjęcia

Jennifer Aniston będzie miała operację na kolana? Jest aż tak źle?

Jennifer Aniston przejdzie operację plastyczną, aby naprawić „obwisłe” kolana? Takie doniesienia docierają do nas zza oceanu.

Chociaż Globe wyraża Aniston uznanie za to, że wciąż ma tak zabójcze ciało w wieku 50 lat, to mówi też, że jej „obwisłe kolana” są jedynym problemem w jej wyglądzie. Magazyn twierdzi, że Jennifer ma obsesję i przeraża ją widok obwisłej skóry, co jest szczególnie problematyczne, ponieważ uwielbia eksponować nogi.

Uwielbia swoje ciało i jest naprawdę dumna ze swojego wyglądu, ale nienawidzi nadmiaru skóry na kolanach i myśli, że się starzeje – mówi anonimowe źródło – próbowała ćwiczeń i kremów upiększających, aby naprawić „nadmiar” skóry, ale jej kolana wciąż wyglądają na pomarszczone i może to dobrze wyglądać na słoniu – ale nie na gwieździe klasy A. Jen rozmawia z ekspertami na temat szybkiej naprawy chirurgicznej, takiej jak ujędrniające zabiegi laserowe.

Zobacz: Jennifer Aniston bez makijażu nie wygląda najlepiej. Czar prysł, gdy gwiazda pokazała TO zdjęcie

Jennifer Aniston w białej sukience

Jennifer Aniston w białej sukience

Mimo tego, co mówi donosiciel, rzecznik Aniston nie komentuje tej historii. Jakoś nie możemy dopatrzeć się tych rzekomych obwisów na nogach gwiazdy. Aktorka nadal bez skrepowania może zakładać krótkie sukienki. Jeśli rzeczywiście ma problemy z nadmiarem skóry na kolanach, to nigdy i nigdzie nie dała po sobie tego poznać.

Zobacz: Aniston zabrała gwiazdy „Przyjaciół” na salony! To niesamowite, jak bardzo się zmieniły przez ostatnie lata!


Jennifer Aniston i jej pies

Jennifer Aniston i jej pies

Jennifer Aniston na SAG-AFTRA Foundation's 2019

Jennifer Aniston na SAG-AFTRA Foundation's 2019

Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow – SAG-AFTRA Foundation 2019

Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow – SAG-AFTRA Foundation 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×