Kobieta Roku Glamour 2020: Oto zwyciężczynie. Julia Wieniawa, Beata Kozidrak… Kto jeszcze wygrał?

Kobieta Roku Glamour 2020

Kobieta Roku Glamour 2020

Beata Kozidrak, Julia Wieniawa, Anna Puślecka m.in. te gwiazdy zostały wyróżnione w plebiscycie Kobieta Roku Glamour 2020. Kto jeszcze? 

Magazyn Glamour co roku organizuje plebiscyt, w którym nagradza wyjątkowe kobiety. To właśnie one w ciągu mijających miesięcy zarażają pasją i nie przestają być inspiracją dla innych. Są też dowodem na to, że ciężka praca połączona z wytrwałością sprawia, że jest się w stanie osiągnąć każdy z zamierzonych celów.

Chociaż do tej pory organizowano ceremonie wręczenia nagród, na których laureatki oraz zaproszeni goście zachwycali kreacjami od topowych projektantów, (tak było m.in. w zeszłym roku), przez epidemię koronawirusa postanowiono z tego zrezygnować. Nie zrezygnowano jednak z wyróżnienia pań, które wyróżniały się wśród innych. Kogo nagrodzono?

Kobieta Roku Glamour 2020 – do kogo trafiła nagroda?

Plebiscyt Kobieta Roku Glamour 2020 został rozstrzygnięty pod koniec października. Ogłoszono, że wyróżnienie w kategorii Ikona Glamour trafia do Beaty Kozidrak. Chociaż piosenkarka na scenie stoi już ponad czterdzieści lat, cieszy się sporą popularnością wśród młodszych odbiorców. Skąd wynika ten fenomen?

Wydaje mi się, że zawsze śpiewałam dla młodych ludzi. Choć może przełom nastąpił przy płycie Szklanka wody w 2000 roku? Ale każde młode pokolenie widzi w moich tekstach aktualność. Jeśli dziś młodzież śpiewa: „Co mi, Panie dasz w ten niepewny czas”, to przecież pasuje do ich świata. Nie zastanawiają się, ile lat ma ta piosenka, to nieważne. Ważne, że ich dotyczy – komentuje Kozidrak dla Glamour.

Z kolei Julia Wieniawa otrzymała nagrodę w kategorii Styl. Aktorka podkreśla, że jest zachwycona tym wyróżnieniem:

Zawsze zachwycały mnie kobiety, które dostawały nagrodę Kobieta Roku Glamour — cieszę się, że teraz przyszła kolej na mnie. Mój styl bycia wynika z tego, że zawsze jestem sobą i mówię, co myślę. Moją siłą jest to, że nie obchodzi mnie to, co myślą o mnie inni. Oczywiście krytyka czasem mnie boli, ale nigdy nie sprawi, że zamilknę na ważne dla mnie tematy — podkreśla na łamach magazynu.

Pozostałe laureatki, do których w tym roku trafiła nagroda to:

 • Kobieta Roku Glamour 2020: Popkultura
  Rosalie
 • Kobieta Roku Glamour 2020: Biznes
  Her Impact
 • Kobieta Roku Glamour 2020: Misja
  Anna Puślecka
 • Kobieta Roku Glamour 2020: Mężczyzna roku
  Ralph Kaminski

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!


Kobieta Roku Glamour 2020

Kobieta Roku Glamour 2020

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Anna Puślecka - pokaz Dawida Wolińskiego

Anna Puślecka - pokaz Dawida Wolińskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×