Kobieta Roku Glamour 2019. Kreacje gwiazdy na gali: Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Małgorzata Foremniak

Kobieta Roku Glamour 2019 kreacja, wyniki

Kobieta Roku Glamour 2019 kreacja, wyniki

Wręczono nagrody Kobieta Roku Glamour 2019. Kreacje gwiazd na uroczystej gali zapierały dech w piersiach. Julia Wieniawa, Małgorzata Foremniak czy Weronika Rosati wybrały stylizacje, o których będzie mówiło się długo po gali. Zobacz, kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie, i kto wygrał prestiżowy tytuł.

Niewiele jest w roku takich wieczorów jak ten – gala wręczenia nagród Kobieta Glamour 2019. Po raz kolejny przyznano wyróżnienia wyjątkowym kobietom, które zarażają pasją i nie przestają być inspiracją dla innych oraz są żywym dowodem na to, że ciężka praca i wytrwałość, to niezawodny sposób, by osiągnąć każdy cel.

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2019

Na rozpoczęciu gali Kobieta Roku Glamour 2019 zagrał niesamowity duet: Natalia Przybysz oraz Krzysztof Zalewski. Koncert w ich wykonaniu nadał odpowiedniego charakteru wydarzeniu. Potem mogło być już coraz lepiej. Impreza odbywa się w wielu krajach świata, a gwiazdy starają się zaprezentować w jak najpiękniejszych kreacjach.

Swoje kreacje na Kobieta Roku Glamour 2019 dumnie prezentowały takie gwiazdy, jak: Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Małgorzata Foremniak, Magdalena Lamparska, Olga Bołądź, Jessica Mercedes, Zofia Zborowska, Aleksandra Domańska, Maria Winiarska, Zuza Kołodziejczyk, Anna Lucińska, Natalia Przybysz, Basia Pasek, Anan Puślecka, Malwina Wędzikowska czy Sandra Kobicka. Nie zabrakło również stylowych mężczyzn, wśród których prym wiódł Krzysztof Zalewski.

Zobacz: Julia Wieniawa w pomazanej kreacji na imprezie “Glamour”. Wyglądała sexy?

Kobieta Roku Glamour 2019 – wyniki plebiscytu. Kto wygrał?

W tym roku statuetki odebrały niezwykłe kobiety, które odniosły sukces na wielu polach. Każda realizuje się w inny sposób, każda jest oryginalna i nie do podrobienia.

 • Kobieta Roku Glamour 2019: STYL
  Jessica Mercedes Kirschner
 • Kobieta Roku Glamour 2019: BIZNES
  Kasia Sokołowska
 • Kobieta Roku Glamour 2019: AKTYWIZM
  Weronika Rosati
 • Kobieta Roku Glamour 2019: WELLBEING
  Paulina Klepacz i Aleksandra Nowak
 • Kobieta Roku Glamour 2019: POPKULTURA
  Karolina Bruchnicka

Jak co roku, także i w tej edycji został uhonorowany jeden, wyjątkowy mężczyzna.

 • Kobieta Roku Glamour 2019: Mężczyzna Roku Glamour
  Krzysztof Zalewski


Julia Wieniawa – Kobieta Roku Glamour 2019

Julia Wieniawa – Kobieta Roku Glamour 2019

Weronika Rosati – Kobieta Roku Glamour 2019

Weronika Rosati – Kobieta Roku Glamour 2019

Jessica Mercedes – Kobieta Roku Glamour 2019

Jessica Mercedes – Kobieta Roku Glamour 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×