Szukaj

Klaudia Halejcio z Idą Nowakowską eksponują wielkie brzuszki w „Pytaniu na śniadanie”. Przyszłe mamy o zachciankach w ciąży

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio na Instagramie pochwaliła się zdjęciem zrobionym w studiu Pytania na śniadanie. Pozuje na nim z Idą Nowakowską i Rafałem Maślakiem. Co za piękny widok.

Klaudia Halejcio dołączy do grona mam, o czym poinformowała swoich fanów w lutym. Pochwaliła się przepiękną sesją zdjęciową, w której pozuje ze swoim partnerem, Oskarem. Od tej chwili gwiazda nie ukrywa swojego stanu. Co jakiś czas dzieli się z internautami zdjęciami, na których eksponuje krągłości.

Kilka dni temu Klaudia opublikowała fotografię, na której pozuje profilem. Ma na sobie jeansy, w rękach trzyma bukiet kwiatów. Uwagę przyciągają jej kształty. Ma pięknie zaokrąglony brzuszek. Przyszła mama zdradziła, że rozpoczęła 30. tydzień ciąży. Za około 70 dni przytuli wyczekiwaną córeczkę.

Klaudia Halejcio z Idą Nowakowską i Rafałem Maślakiem

Halejcio nie tylko dumnie eksponuje swoje krągłości, ale także co jakiś czas udziela wywiadów, w których opowiada o macierzyństwie. W poniedziałek gościła w Pytaniu na śniadaniu, gdzie podzieliła się swoimi przemyśleniami. Powiedziała, że dobrze się miewa. Nie narzeka na brak energii, wciąż dużo pracuje. Ujawniła, że przez pewien okres ciąży miała nietypową zachciankę – bardzo chętnie sięgała po sok pomarańczowy:

Dosyć dobrze się miewam. Na brak energii nie narzekam, pewnie dlatego, że ten etap przed ciążą był intensywny i nadal dużo pracuję. Nie mam takich mocnych zachcianek, choć był czas, w którym myślałam, że bez soku pomarańczowego nie będę w stanie funkcjonować.

Klaudia Halejcio wykorzystała też moment, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z dwoma gwiazdami, których rodziny też w tym roku się powiększą. Mowa o Rafale Maślaku i Idzie Nowakowskiej. Aktorka pokusiła się o krótki, ale bardzo wymowny komentarz:

BABY BOOM #króliki #kurczaki #babyboom #jużzaraz #cotobędzie #swietawielkanocne #szczesliwa #razemnajlepiej #przyszlemamy

Internauci komentują urodę przyszłych mam, podkreślają, że wyglądają one oszałamiająco:

  • Dwie przepiękne mamy na jednym zdjęciu.
  • Z ciążami Wam do twarzy, Rafałowi też.
  • A mama mówiła nie przejadaj się. Jesteście boskie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. To naprawdę przepiękny obrazek.


Klaudia Halejcio, Rafał Maślak i Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie

Klaudia Halejcio, Rafał Maślak i Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio już odlicza dni do porodu

Klaudia Halejcio już odlicza dni do porodu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×