Klaudia Halejcio pokazała wnętrza swojej ogromnej rezydencji. Mieszka jak gwiazda Hollywood. Ten widok robi wrażenie

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio kilka dni temu wprowadziła się do nowego domu. Gwiazda właśnie pochwaliła się tym, jak wyglądają wnętrza. To naprawdę niesamowity widok. 

Klaudia Halejcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka o tym, że jest w ciąży, poinformowała na początku tego roku. Pokazała wtedy widoczne już krągłości w romantycznej sesji z partnerem. Od tamtej pory gwiazda regularnie opowiadała o swoich przygotowaniach do powitania na świecie córeczki, a także dodawała kolejne nagrania i zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć, jak zmienia się jej ciało.

Po porodzie aktorka błyskawicznie wróciła na Instagram. Zaledwie dwa dni po rozwiązaniu pochwaliła się nagraniem wprost ze szpitala, na którym poinformowała, że jej dziecko jest już na świecie. Od tamtej pory nie szczędzi kolejnych kadrów, na których możemy zobaczyć, jak wygląda maleństwo, a także zdradza, jak rodzi sobie w nowej roli. Tuż po porodzie wyznała również, że nie było to dla niej łatwe doświadczenie.

Klaudia Halejcio pokazała wnętrza nowego domu

Narodziny Nel to prawdziwa rewolucja w życiu Klaudii. Teraz to córeczka pochłania cały jej czas. Pojawienie się dziecka nie jest jedyną zmianą w życiu młodej mamy. Całkiem niedawno aktorka pochwaliła się przeprowadzką. Zaopozowała razem z partnerem i dzieckiem przed nowym domem i pochwaliła się kluczami do okazałej rezydencji. Do tej pory wiadomo było jedynie, jak wygląda z zewnątrz i można się było domyślać, że środek zrobi podobne wrażenie. Portal Pudelek kilka dni temu zdradził, że za piękną willę o powierzchni 500 metrów aktorka musiała zapłacić aż 9 milionów złotych.

Teraz gwiazda zdecydowała się pokazać wnętrza willi, w której niedawno zamieszkała z rodziną. Okazuje się, że jest ona tak niesamowita, jak można było wnioskować po wcześniejszych kadrach. Aktorka pozuje z wózkiem, a za nią widzimy ogromną przestrzeń wyłożoną jasnym marmurem. Wnętrze ocieplają rośliny oraz drewniane elementy. Nie brakuje tutaj luster, a na piętro prowadzą szerokie schody, które w całości pokryte są marmurem. W ogromnym hallu znajduje się też czarna lampa, która idealnie kontrastuje z resztą otoczenia.

Moj maluch poznał już cały wachlarz mojej mimiki twarzy, moj jednoosobowy repertuar artystyczny,  który myślałam, że jednak zostawię dla siebie,  ale co się nie robi by uspokoić brzdąca. Chwytając się wielu polecanych mi metod i tak nic nie działa tak dobrze jak mój głos i uwaga! Spacer po trawie! W sumie te lekkie drgania nawet mnie by uśpiły.

Internauci żywiołowo zareagowali na post aktorki. Nie ukrywają, że jej dom zrobił na nich niesamowite wrażenie. Posypało się sporo komplementów.

  • Woow. Nie mogę się napatrzeć na wnętrze.
  • Ja pier***e jaka chata.
  • Piękny dom, cudny bobas, śliczna sukienka.
  • Ten marmur!
  • Domek pierwsza klasa!

A wam jak podobają się wnętrza nowego domu aktorki? My jesteśmy zachwyceni.


217594644_549834119531735_4266320989749972964_nKlaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×