Ile kosztuje nowy dom Klaudii Halejcio? Cena 500-metrowej rezydencji zwala z nóg. To zaledwie początek luksusów, w jakich żyje teraz aktorka

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio pochwaliła się luksusową posiadłością. Jeden z tabloidów ujawnił, ile kosztowała. Cena 500-metrowej rezydencji zwala z nóg.

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą. Powitała na świecie córeczkę, dla której razem z partnerem wybrali imię Nel. Aktorka niedawno pokazała twarz córki. Od tego momentu już jej nie ukrywa. Dzieli się z internautami nie tylko nowymi, uroczymi zdjęciami dziecka, ale także swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem.

Jakiś czas temu młoda mama wypowiedziała się na temat karmienia piersią. Zdradziła, że chociaż początki nie były dla niej łatwe, dziś kocha ten moment:

O karmienie piersią, chyba nasłuchałam się najwiecej… że nie trzeba się go uczyć bo przecież to takie naturalne i każda kobieta od razu wie jak to się robi. Dlatego moja córeczka na drugie imię w szpitalu dostała „pirania”. Może nie będę się rozpisywać dlaczego … wiele mnie to kosztowało. Teraz kocham ten moment.

Klaudia Halejcio: nowy dom. Ile kosztował?

Dziecko nie jest jedyną rewolucją w życiu gwiazdy. Niedawno razem z partnerem przeprowadziła się do luksusowej posiadłości, którą pochwaliła się w social mediach. Pokazała zdjęcia, na których razem z ukochanym i ich dzieckiem pozują przed nowym domem. W jednej ręce trzymała tort, w drugiej klucze:

Kolejny nowy etap w naszym życiu #mojarodzina #mojdomtowy #nowyetap #przeprowadzka #szczesliwa #naszdom – czytamy w opisie.

Klaudia Halejcio pokazała też swoim fanom fragmenty mieszkania w tym m.in. strefę wypoczynkową oraz ogród. Pudelek zdradził więcej informacji na temat luksusowej posiadłości.

Portal przekazał, że za nową nieruchomość o powierzchni ponad 500 m2 para podobno zapłaciła aż 9 milionów złotych. W tej cenie para ma do dyspozycji mnóstwo udogodnień, takich jak m.in. salon z barkiem, cztery sypialnie, w tym jedną z łazienką i garderobą oraz komikiem, salę kinową, siłownię oraz saunę. Na terenie działki znajduje się też basen.

Nowy dom Klaudii Halejcio ma też rozbudowany system domu inteligentnego. Oznacza to, że w każdym pomieszczeniu znajduje się panel dotykowy, który służy do obsługi klimatyzacji oraz rolet


Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dlaczego „frajera” Tak trudno pojąć, że dwoje ludzi może zwyczajnie i po prostu się kochać? Jeśli ktokolwiek miał pomysł na biznes i uczciwie zarobił, to chwała mu za to. Polacy mają brzydką cechę pt. Zawiść.
  Życzę tym młodym ludziom, Rodzicom, szczęścia i ogromu miłości w nowym domu.

 • Gość pisze:

  Czym tu się chwalić ludzi zamykają za cukierki a skąd tacy mlodzi już taka kasa obracają gdzie tu sprawieiwosc

 • Gość pisze:

  Nie frajera tylko męża,jak się wybiera porządnego facet to się ma ,a nie pijaka na całe życie

 • Beana pisze:

  Jak to napisałaś/napisałeś, Ciebie żaden „frajer”/”frajerka” nie chce, „frajer” na taką byle jakość jak ty nie wyda kasy/ „frajerka” z takim byle kim się nie pokaże 🙂

 • Gość pisze:

  Niech żyją jak najlepiej. Nikomu nic do tego ,a jak przyjdzie czas na emeryturę to czy ktoś karze wam wspomagać „biednego” celebryte? Jak sobie pościela tak się wyśpia. To dotyczy całego życia, więc jeśli są osobami myslacymi ,a tak mniemam wiedza co robią. Nam nic do tego.

 • Gość pisze:

  Za co będzie żyć? Za pieniądze ze sprzedaży chaty

 • Gość pisze:

  To ty tez znajdź

 • Gość pisze:

  bogaty facet biznesmen to stac na dom za 9 milionow

 • Gość pisze:

  Skąd takie pieniądze ma zwykła aktorka to kolejna osoba która jak przyjdzie czas na emeryturę będzie płakać ….za co będzie życ

 • Gość pisze:

  Znalazła frajera to jej kupuje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×