Klaudia El Dursi wylądowała pod kroplówką! Cierpi wyłącznie na własne życzenie

Klaudia El Dursi pod kroplówką

Klaudia El Dursi pod kroplówką

Klaudia El Dursi wylądowała pod kroplówką po weselu Karoliny Pisarek. Co się wydarzyło?

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub 10 czerwca w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów w powiecie węgrowskim. Sceneria była bajkowa, a każdy punkt dnia szczegółowo zaplanowany. Choć nie obyło się bez dodatkowej atrakcji, która niemal zniweczyła wielki dzień państwa młodych.

Na hucznym weselu goście, wśród których byli: Klaudia El Dursi, Żaklina Ta Dinh, Osi Ugonoh, Magda Pieczonka, Marcin Dubiel, Natsu, Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Małgorzata Leitner, Jola Czaja, Patricia Kazadi.

Pierwsza z nich gorzko pożałowała braku umiaru i następnego dnia wylądowała pod kroplówką.

Klaudia El Dursi pod kroplówką. Co się stało?

Klaudia El Dursi ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie Top Model. Chociaż nie udało jej się wygrać show, to była pierwszą osobą, której wręczono Złoty Bilet. Jej niepowtarzalną urodą była zauroczona przede wszystkim Joanna Krupa, która natychmiast pozwoliła jej zająć miejsce wśród kilkunastu osób, które walczyły o główną nagrodę. Swojej przyszłości nie związała jednak bezpośrednio z modelingiem, ale na stałe znalazła miejsce w show-biznesie. Stacja TVN postanowiła wykorzystać jej ogromny potencjał i Klaudia została prowadzącą wielkie randkowe show, czyli Hotel Paradise. Od pierwszej edycji stale jest gospodynią formatu, co przyniosło jej niemała popularność i przyjaźnie w show-biznesie. W piatek gościła na ślubie i weselu Karoliny Pisarek.

Zabawa była wyjątkowo udana, Klaudia El Dursi, której towarzyszył jej partner, przyznała na Instagramie, że mocno odchorowuje imprezę. Nie powstrzymało jej to jednak przez pojawieniem się także na poprawinach.

Dzień dobry – zaczęła relację z szerokim uśmiechem – Oj, dzień dobry, w sumie godzina 17:00, mówię dzień dobry, a nie jest dobrze. Ten day after nigdy nie jest dobry. Co by tu więcej powiedzieć… chyba nic, bo na więcej nie mam sił – powiedziała.

Klaudia postanowiła wspomóc się kroplówka, żeby szybciej stanąć na nogi. Zdjęcie pokazała na Instastory.


Klaudia El Dursi pod kroplówką

Klaudia El Dursi pod kroplówką

Klaudia El Dursi - poprawiny Karoliny Pisarek

Klaudia El Dursi - poprawiny Karoliny Pisarek

Klaudia El Dursi - poprawiny Karoliny Pisarek

Klaudia El Dursi - poprawiny Karoliny Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×