Pożar na weselu Karoliny Pisarek! Goście byli świadkami dantejskich scen. Było o krok od katastrofy

Pożar na weselu Pisarek

Pożar na weselu Pisarek

Pożar na weselu Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Wideo z płonącej sali trafiło do sieci. Wszystko wyglądało bardzo groźnie.

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub 10 czerwca w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów w powiecie węgrowskim. To właśnie tam bawili się na hucznym weselu goście, wśród których byli: Klaudia El Dursi, Żaklina Ta Dinh, Osi Ugonoh, Magda Pieczonka, Marcin Dubiel, Natsu, Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Małgorzata Leitner, Jola Czaja, Patricia Kazadi.

To oni także mieli okazję wziąć udział w atrakcjach, które przygotowała para młoda, ale tez byś świadkami iście dantejskich scen. Pożar niemal zniszczył wielki dzień Karoliny Pisarek. Jak do tego doszło?

Pożar na ślubie Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Ogień, który nagle pojawił się na weselu Karoliny Pisarek i Rogera Salli był kompletnie nieplanowany, choć można było sądzić, ze to pokazy pirotechniczne. W pewnym momencie sala weselna stanęła w płomieniach. Goście zostali natychmiast ewakuowani.  Nie zabrakło jednak i tych, którzy zamiast udać się w bezpieczne miejsce, woleli nagrywać zdarzenie. Paweł Swinarski znany z youtube’owego kanału Dla Pieniędzy, postanowił podzielić się niezapowiedzianą atrakcją w sieci. Co prawda już po paru minutach usunął nagranie, jednak w internecie, jak wiadomo, nic nie ginie. Na wideo widać, jak płoną dekoracje, a bardzo niedaleko od ognia znalazł się też imponujący, wielopiętrowy tort.

Oooo, a taki był ładny tort. O nie! – słychać na nagraniu Swinarskiego.

Jak doszło do pożaru? Winne miały być wypełnione helem balony, a których jeden pękł w pobliżu świec, powodując niemałe zamieszanie. Karolina Pisarek w komentarzu dla Pudelka stwierdziła, że epizod nie był groźny:

Podczas jednej z atrakcji pióro się zapaliło i szybko zostało wszystko ugaszone. 10 minut później bawiliśmy się dalej do białego rana – podała swoja wersję wydarzeń.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i imprezę przybyli mogą uznać za niezwykle udaną, co zobaczycie na zdjęciach w naszej galerii.


Pożar na weselu Karoliny Pisarek

Pożar na weselu Karoliny Pisarek

Pożar na weselu Karoliny Pisarek

Pożar na weselu Karoliny Pisarek

Pożar na weselu Karoliny Pisarek

Pożar na weselu Karoliny Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×