Klara Lewandowska jest już gotowa na Halloween. Ania pochwaliła się nowym zdjęciem córki. Nic bardziej uroczego dzisiaj nie zobaczycie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska od samego rana uraczyła fanów bardzo uroczym zdjęciem. Gwiazda pochwaliła się przebraniem Klary na Halloween. Internauci nie mogą się na nią napatrzeć. 

Anna Lewandowska jest nie tylko trenerką fitnessu i realizującą się bizneswoman, ale przede wszystkim spełnia się w życiu prywatnym. Od 2007 roku jest związana z Robertem Lewandowskim. Sportowiec po czterech latach związku zdecydował się wręczyć swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy. Dwa lata później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Sakramentalne tak powiedzieli sobie 22 czerwca w kościele św. Anny w Serocku. Od tamtej pory w ich życiu wiele się zmieniło.

Ania i Robert w ciągu 8 lat małżeństwa doczekali się dwóch córeczek. Wspólnie wychowują 4-letnią Klarę, która już może pochwalić się wieloma talentami. Dziewczynka nie tylko podziela sportową pasję rodziców, ale też chętnie uczy się języków i gry na pianinie. W zeszłym roku na świat przyszła urocza Laura, która stała się oczkiem w głowie całej rodziny.

Anna Lewandowska pokazała Klarę w stroju na Halloween

Ania bardzo wspiera swojego męża i często gości na trybunach kibicując mu w kolejnych meczach. Kilka dni temu cała rodzina Lewandowskich przyleciała z Monachium do Polski, gdzie kapitan reprezentacji Polski razem z resztą drużyny rozegra spotkanie z San Marino, które w dużej mierze zdecyduje o awansie Polaków do kolejnego etapu Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Żona Lewego korzystając z okazji, że jest w kraju spotkała się ze swoja przyjaciółką Zosią Ślotałą, co uwiecznili paparazzi.

Cały czas jest też aktywna na Instagramie i nie traci kontaktu z fanami. W piątkowy poranek postanowiła pochwalić się uroczym zdjęciem swojej córeczki. Już za kilka tygodni dzieci będą świętować Halloween. Okazuje się, że Klara Lewandowska nie może się doczekać i od samego rana paraduje po warszawskim apartamencie Lewandowskich w uroczym przebraniu.

Strój na halloween gotowy – napisała Ania.

Dziewczynka ma na sobie czarną tiulową spódniczkę oraz białe skrzydełka anioła. To zdjęcie oczywiście nie umknęło uwadze fanów, którzy natychmiast ruszyli z komentarzami.

  • Cudna.
  • Piękna jest.
  • Cudny strój i śliczna Calineczka.
  • Przepiękny Aniołek.
  • Zobaczyć aniołka z samego rana – to musi być dobry dzień!!!

Nie można się dziwić internautom, ponieważ Klara w tym stroju wygląda naprawdę uroczo. Wy też już nie możecie doczekać się Halloween?


Klara Lewandowska w stroju na Halloween

Klara Lewandowska w stroju na Halloween

Klara Lewandowska w stroju na Halloween

Klara Lewandowska w stroju na Halloween

Anna Lewandowska w Warszawie z Laurą

Anna Lewandowska w Warszawie z Laurą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×