Przerwano zdjęcia do „Klanu”. Agnieszka Kaczorowska zdradziła powód nagłej decyzji produkcji

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że zdjęcia do Klanu zostały nagle wstrzymane. Aktorka przekazała najgorętsze nowinki prosto z planu zdjęciowego. Co się stało?

Klan jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych. Telenowela emitowana jest nieprzerwanie od 1997 roku na antenie TVP1. Głównymi bohaterami są członkowie kilkupokoleniowej rodziny Lubiczów.

Jedną z aktorek najdłużej grających w produkcji jest Agnieszka Kaczorowska. Już od 23 lat wciela się w postać Bożenki Kazuń. Od dzieciństwa łączyła pracę na planie z treningami tanecznymi. Ma na swoim koncie kilka sukcesów. W 2010 roku zdobyła tytuł młodzieżowej mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich.

Wkrótce otrzymała propozycję nie do odrzucenia. Jej potencjał dostrzegli producenci Tańca z gwiazdami. W efekcie została trenerką w telewizyjnym show. Miała okazję uczyć m.in. Antka Smykiewicza, Rafała Maślaka oraz obecnego partnera Julii Wieniawy – Nikodema Rozbickiego. Jedną z edycji wygrała, partnerując Krzysztofowi Wieszczakowi.

Dlaczego wstrzymano zdjęcia do Klanu?

Agnieszka Kaczorowska umiejętnie łączy pracę z życiem prywatnym. Właściwie to dzięki zamiłowaniu do tańca, poznała swojego męża Macieja Pelę, który także pała sympatią do pląsania po parkiecie. Zakochani w 2018 roku zdecydowali się na złożenie sobie przysięgi małżeńskiej. Rok później na świecie pojawiła się ich córeczka, której nadali imię Emilia. W ubiegłym roku ich rodzina ponownie się powiększyła. Zostali rodzicami drugiej dziewczynkiGabrieli.

Gwiazda mimo natłoku obowiązków nie zapomina o swoich fanach. Aby pozostawać z nimi w stałym kontakcie, relacjonuje codzienność na Instagramie. Chętnych do podglądania jej poczynań nie brakuje. Profil Agnieszki śledzi już ponad 400 tysięcy użytkowników.

29-latka tym razem „zabrała” obserwatorów na plan jednego z odcinków Klanu. Ku zdziwieniu jej oraz całej produkcji, doszło do sytuacji, przez którą podjęto decyzję o wstrzymaniu nagrań. Na początku Kaczorowska nie ujawniała, co się dzieje. Udostępniła jedynie zdjęcie, na którym wszyscy zwróceni byli w stronę okna. Dołączyła do niego ankietę, w której można było spróbować odgadnąć, co się wydarzyło:

  • Ląduje helikotper
  • Pan tnie drzewo

Po chwili, było już wiadomo, co wydarzyło się na planie Klanu:

Nie możemy nagrywać, bo Pan właśnie ścina drzewo – wytłumaczyła.

Kilka minut później Agnieszka opublikowała fotografię z auta. Wygląda na to, że wtorkowe prace zostały przesunięte na inny dzień.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×