Szukaj

Kinga Rusin i Marek Kujawa wzięli sekretny ślub w Grecji?! Pan i Pani… nie uwierzycie jakim nazwiskiem podpisali swoje nowe romantyczne zdjęcie!!!

Kinga Rusin zabrała ukochanego Marka Kujawę na romantyczny wypad do Grecji. Para wypoczywa w przepięknych okolicznościach przyrody. Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie z wyprawy. Dziennikarka wygląda jak nastolatka.

Kinga Rusin jest obecnie na swoich kolejnych upragnionych wakacjach. Tym razem prezenterka Dzień Dobry TVN za cel podróży wybrała urokliwą Grecję. Gwiazda upaja się klimatem oraz piękną architekturą antyczną w towarzystwie swojego księcia z bajki – Marka Kujawy. Tradycyjnie na profilu prezenterki fani mają pełną relację z greckiej wyprawy. Pierwsze zdjęcie natychmiast zachwyciło wszystkich internautów. Rusin pozuje z Kujawą na tle pięknych drzwi. Największą atrakcją fotki jest fakt, że piękna Kinga nie ma na sobie grama makijażu.

Gwiazda śniadaniówki w Grecji wygląda jak jej córka. Dobiegająca do 50-tki Rusin bez telewizyjnego anturażu prezentuje się znakomicie, jest wręcz nie do poznania. Kinga ma proste włosy gładko zaczesane w kucyk, założyła białą, zwiewną długa falbaniastą suknię oraz krótką młodzieżową jeansową kurteczkę. Widok Kingi w wakacyjnej odsłonie zachwycił wszystkich jej fanów.

Pan i Pani Papadopoulos przy drzwiach – napisała Kinga

Pod zdjęciem greckich kochanków stojących romantycznie pod drzwiami, pojawiła się cała masa przemiłych komentarzy od internautów.

  •  Piękna para
  • Piękne drzwi, piękna Pani i Pan
  • O jak pięknie
  • Piękna z Was para, czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani

Kto wie, może Marek Kujawa właśnie w Grecji oświadczy się Kindze Rusin?

Na tę chwilę czeka cała Polska.

To się dzieje teraz w “Dzień Dobry TVN”! Kinga Rusin ujawniła sekretne nagranie z planu! Komentuje Woźniak-Starak: “To jakiś Ż-A-R-T!”

Taco Hemingway wspiera środowisko LGBT i romantycznie podsumowuje związek z Igą Lis! Kinga Rusin pęknie z dumy słuchając “Pocztówki z WWA”

Kinga Rusin świętuje 9-lecie związku z Markiem Kujawą! Z tej okazji pokazała prześliczne zdjęcia!


Kinga Rusin z Markiem Kujawą w Grecji

Kinga Rusin z Markiem Kujawą w Grecji

Kinga Rusin, Marek Kujawa - Bal Dziennikarzy 2019

Kinga Rusin, Marek Kujawa - Bal Dziennikarzy 2019

Kinga Rusin i Marek Kujawa całują się na tle oceanu

Kinga Rusin i Marek Kujawa całują się na tle oceanu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×