Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi
Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi

Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi

Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach!...

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych: Wiśniewski, Dereszowska, Kurdej-Szatan, Kalicka, Steczkowska, Mucha
Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych: Wiśniewski, Dereszowska, Kurdej-Szatan, Kalicka, Steczkowska, Mucha

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych:...

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!
Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Okradli Kingę Rusin! Gwiazda TVN straciła gigantyczne pieniądze! „Dostawałam ochłapy”

Kinga Rusin okradzionaKinga Rusin została wykorzystana i oszukana

Nie jest żadną tajemnicą, że Kinga Rusin, poza byciem jedną z najpopularniejszych gwiazd w TVN-ie, ma również swoją własną linię kosmetyków. Pat&Rub to jej oczko w głowie, ale ostatnio z jego powodu Kinga przechodzi naprawdę trudne chwile. Wszystko przez jej biznesowego kontrahenta, który – jak twierdzi sama zainteresowana – w paskudny sposób wykorzystał i oszukał gwiazdę. Dziennikarka dochodzi swoich praw w sądzie, a reprezentuje ją oczywiście przystojny ukochany, Marek Kujawa.

Poszło oczywiście o pieniądze. Jak donosi jeden z tabloidów, Kinga wygrała już wie sprawy sądowe ze spółką Aromeda, ale to jeszcze nie koniec sądowej batalii:

Firma, która dystrybuowała markę i zarządzała nią, miała się ze mną rozliczać ze sprzedawanych produktów. W ciągu ośmiu lat dostawałam ochłapy – tak jak się rzuca psu przez płot. Mamiono mnie obietnicami – wyjawia w rozmowie z Na Żywo.

Sprawy wcale nie ułatwia fakt, że reprezentantką firmy jest była przyjaciółka Rusin.  Dziennikarka zaznaczyła, że próbowała rozwiązać ten konflikt polubownie, głównie ze względu na sentymenty:

Znałyśmy się, była mamą dzieci, z którymi moje córki bawiły się w piaskownicy. I właścicielką małej, nikomu nieznanej firemki kosmetycznej – dodała gwiazda, które zdecydowała, że chce wejść w ten biznes – Chciałam brać udział w procesie tworzenia kosmetyku od początku, podpisać się pod produktem, którego naprawdę używam – wyjaśniła.

Zbywano ją, gdy dopominała się o pieniądze. Wreszcie jej ukochany zbuntował się i namówił gwiazdę na otworzenie własnej firmy, Ecoidea, która zajmuje się obecnie dystrybuowaniem kosmetyków Rusin.

Myślicie, że kolejne sprawy również uda im się wygrać?

Iga Lis pochwaliła się pierścionkiem od ukochanego! Córka Kingi Rusin tych wakacji nie zapomni na długo

„Powiem to po raz pierwszy”. Kinga Rusin koncertowo wbiła szpilę Tomaszowi Lisowi! To musiało potwornie zaboleć

Kingę Rusin można pomylić z Anną Lewandowską! 47-letnia gwiazda TVN ma takie ciało, że aż od samego patrzenia robi się gorąco!Czy lubisz Kingę Rusin?

Komentarzy: 2


Gość | 7 czerwca 2018, 17:28

Rusin i przez osiem lat nie dostawała kasy. Na pewno by sobie na to nie pozwoliła, a poza tym nie reklamowała ich, może przez pierwszy rok dwa lata a potem już nie . Poza tym Wypróbowałam większość i jakość naprawdę pozostawia wiele do życzenia. I bardzo Logiczne jak można zachwalać jeden krem do twarzy do wszystkich rodzajów skóry. Ten krem działa na cerę tłustą ; sucha. Oczywiście ludzie w to wierzą. Ale takich rzeczy nie ma. Krem posiada składniki które zatykają pory przy skórze tłustej.Poza tym kremy do rąk czy Balsam z atomizerem zawsze się zaczopuje. A na instagramie cuda wypisuje. Jeszcze płyn Micelarny. Na pewno nie poradzi sobie z tuszem do rzęs. A taki płyn powinien. I nie mówię tu o tuszu Wodoodpornym tylko zwyklym.


Gość | 7 czerwca 2018, 17:09

dosyć tej Lisowej , 2 lata temu pisaliście non stop ,że nie otrzymywała jakiejś tam kasy , rzygać się chce


Dodaj komentarz
×