Szukaj

Kinga Rusin w białej sukni kokietuje wpisem. Wzięła ślub we Włoszech? Płyną gratulacje

Kinga Rusin, Marek Kujawa

Kinga Rusin, Marek Kujawa

Kinga Rusin wypoczywa za granicą wraz z ukochanym. Właśnie dodała nowe zdjęcie w białej sukni. Czyżby para wzięła tajemniczy ślub na miejscu?

Kinga Rusin z Dzień Dobry TVN była związana od samego początku. Zadebiutowała z Marcinem Mellerem, w 2009 roku jego miejsce zajął Bartek Węglarczyk, a od 2016 roku u jej boku pojawiał się Piotr Kraśko. Dziennikarka przez piętnaście lat zyskała sympatię widzów i zgromadziła wokół siebie wierne grono fanów. Jednak ostatnio podjęła decyzję, którą zaskoczyła fanów i nie prowadzi już DDTVN, bo postanowiła podjąć się nowych wyzwań.

Jednak zanim gwiazda rozpocznie pracę nad kolejnymi projektami, wybrała się na zasłużony urlop. W zeszły czwartek na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zdradziło, że aktualnie wypoczywa na zagranicznych plażach.

Kinga Rusin w białej sukni na Instagramie. Czy jest po ślubie?

Rusin na urlop nie poleciała oczywiście sama. Towarzyszy jej ukochany mężczyzna, Marek Kujawa. Zakochani niedawno świętowali dziesiątą rocznicę związku. Z tej okazji gwiazda TVN przygotowała dla ukochanego piękny prezent i podzieliła się wzruszającymi słowami w poście na social media. Przy okazji zamieściła zdjęcia, na których z czułością tuli partnera. Podziękowała mu za 10 wspaniałych, wspólnych lat.

Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta. Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia! #happy10anniversary.

Dziś natomiast na jej profilu pojawiła się nowa fotografia. Widzimy na niej dziennikarkę w białej sukni. Długa kreacja do ziemi natychmiast skojarzyła się wszystkim z jednym. Czy para postanowiła wziąć sekretny ślub we Włoszech? Dopasowana do stylizacji opaska może śmiało robić za welon.

Kolejne nocne wyjście. Hmmm… biały stał się najwyraźniej moim ulubionym kolorem. Podświadomość? – napisała tajemniczo.

W komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z zapytaniem o okazję tej uroczystej kreacji. Wielu z obserwatorów składało gratulacje.

  • Czyżby podróż połączona ze ślubem?! 
  • Ślub, czy kolejny kokieteryjny post?
  • Czyżby piękna suknia się szykowała?

Kinga, póki co nie odniosła się do tych wypowiedzi, jednak jedno jest pewne – gwiazda na tym wyjeździe zdecydowanie promienieje.


Kinga Rusin: czy wzięła ślub?

Kinga Rusin: czy wzięła ślub?

Kinga Rusin: czy wzięła ślub?

Kinga Rusin: czy wzięła ślub?

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×