Szukaj

Kinga Rusin wróciła z gorącym zdjęciem i porcją hot newsów: „Czas rozpocząć 2021”. Już nie mieszka w Polsce. Zdradziła, co szykuje

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin opuściła Polskę, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała post, w którym pokazała, gdzie położone jest jej biuro, a także zdradziła, jakie ma plany na 2021 rok. Zapowiada się pracowity czas w życiu gwiazdy TVN.

Kinga Rusin przez ponad dekadę była jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Pojawiła się w pierwszym odcinku śniadaniówki i przez kolejne 15 lat towarzyszyła widzom tuż o poranku. Dziennikarka w zeszłym roku podjęła decyzję, która z pewnością była szokiem dla jej fanów. Odeszła z programu, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu.

Kinga podkreśliła, że chciałaby wrócić do telewizji. Ma już określony plan, wie jednak, że nie jest on łatwy do zrealizowania:

Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty.

Rusin, chociaż nie występuje przed kamerą, nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Skupia się na swojej marce kosmetycznej, którą stara się jeszcze bardziej udoskonalić.

Kinga Rusin w 2021 roku. Co dzieje się z gwiazdą TVN?

W poniedziałek, po chwilowej przerwie od social mediów, Kinga Rusin dodała nowe zdjęcie na Instagramie. Pozuje w stroju kąpielowym, jest otoczona przez krystalicznie czystą wodę.

W opisie zdradziła, że wraz z Markiem Kujawą zaszyli się na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Jej biuro znajduje się w cichej okolicy, w której pięknych widoków nie brakuje. Dziennikarka dodała, że w ich otoczeniu przebywa mało ludzi, regularnie odbywają się też testy na COVID-19, dzięki czemu gwiazda czuje się bezpiecznie.

Czas rozpocząć 2021 na Instagramie, bo dostaję coraz więcej pytań o to, co u mnie. Tak więc krótki meldunek w kilku sprawach. Pytacie gdzie teraz jestem. Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi.

Kinga napisała, że w miejscu, w którym aktualnie przebywa, powstało kilka nowych produktów jej marki kosmetycznej:

Narodziło się już w tym miejscu kilka nowych kosmetyków Pat&Rub i powstało kilka zupełnie nowych idei, które będziemy wkrótce wprowadzać w życie. Od lat zarządzamy naszą firmą i działamy zdalnie, bo takie możliwości daje nam współczesna technologia, a my chętnie z niej korzystamy.

Rusin podkreśliła też, że kończy zakupy sprzętów dla Domów Samotniej Matki (pisaliśmy o tym tutaj). To jednak nie koniec jej działań zaplanowanych na 2021 rok:

A propos działań, obecnie kończymy zakup sprzętów dla Domów Samotnej Matki (video poprzedni post) i już myślimy o WOŚP. Szczegóły wkrótce!

Internauci w komentarzach nie potrafią ukryć zachwytu. Zachwalają sylwetkę gwiazdy i cieszą się, że wróciła z tyloma dobrymi wiadomościami po chwilowej przerwie od internetu.


Kinga Rusin zdradziła, co u niej słychać

Kinga Rusin zdradziła, co u niej słychać

Kinga Rusin wsparła Domy Samotnej Matki

Kinga Rusin wsparła Domy Samotnej Matki

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×