Kinga Rusin pozdrawia fanów zdjęciami z tropikalnego raju. Już zdążyła spiec się na heban

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin po raz kolejny pochwaliła się zdjęciami ze słonecznych wakacji. Gwiazda porzuciła ponurą polską jesień i wyjechała w gorące klimaty. Zobaczcie, jak doskonale się bawi.

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Karierę zaczynała kilka dekad temu, pojawiając się najpierw w Telewizji Publicznej, a później związała z TVN. Przez kilkanaście lat regularnie pojawiała się na antenie w najpopularniejszych produkcjach. Od samego początku była związana między innymi z Dzień Dobry TVN. Latem zeszłego roku po tym, jak jej ekranowy partner Piotr Kraśko awansował na prezentera Faktów, ona również poinformowała, że odchodzi ze śniadaniówki.

Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia! – pisała w sieci.

Od tamtej pory dziennikarka nie pojawia się na wizji. Postanowiła skupić się na swojej firmie kosmetycznej i podróżach po świecie. Cały czas ma jednak kontakt z fanami, ponieważ bardzo prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie.

Kinga Rusin chwali się zdjęciami z kolejnej podróży

Dziennikarka nie straciła kontaktu ze swoimi odbiorcami, ale w zeszłym roku tuż po tym, jak w kraju wprowadzono surowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, postanowiła wyjechać na długie miesiące. Najpierw razem ze swoim ukochanym Markiem Kujawą przebywała na Malediwach, później  przenieśli się do Europy, a w międzyczasie zwiedzali także Afrykę. Gwiazda jednak nadal żywo interesowała się tym, co dzieje się w Polsce i odważnie zabierała zdanie w kwestiach społecznych i politycznych, nie szczędząc przy tym często gorzkich słów rozczarowania.

Jakiś czas temu dziennikarka pojawiła się w Polsce, ale zdaje się, że zatęskniła już za słońcem. Właśnie pochwaliła się kadrami z kolejnego egzotycznego wyjazdu. Ulubienica widzów znowu przeniosła się na Malediwy.

Pytacie gdzie jestem? Od kilku tygodni znowu w naszym mikro raju. Od czerwca nic się tu nie zmieniło – napisała.

Szczęśliwa i roześmiana gwiazda pochwaliła się kadrami prosto z lazurowej wody. Pod zdjęciami nie zabrakło oczywiście komplementów.

  • Taki listopad to ja szanuje.
  • Super.
  • Cudnie tam. Fajne ubranko do pływania.
  • Zazdroszczę.
  • Piękna i mądra kobieta.
  • Chyba wpadnę w odwiedziny.

Nie można się dziwić internautom, my również z chęcią zamieszkalibyśmy jesienią w tak pięknym miejscu i korzystali ze słońca. Gwiazda już zdążyła spiec się na heban. Czekamy na kolejne relacje Kingi z podróży.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×