Szukaj

Kinga Rusin wybiera się z „wizytacją” do londyńskiego gniazdka Igi Lis! Urządziła je bardzo luksusowo!

Kinga Rusin Iga Lis

Kinga Rusin odwiedzi Igę Lis w Londynie

Nadszedł październik, czyli moment, którego Kinga Rusin w sercu obawiała się najbardziej. Młodsza z jej córek, Iga Lis, przeniosła się na studia do Londynu już kilka tygodni temu i korzysta z uroków nowego życia. Rodzice wynajęli jej wygodny apartament w dogodnym miejscu w mieście, a przed młodą ślicznotką naprawdę ekscytujące tygodnie.

I tylko Kinga drży z niepokoju o swoje dziecko. Jak każda matka, chce dla córki jak najlepiej. To dlatego od czasu do czasu zamierza wybierać się do niej na „wizytacje”. Skontrolować sytuację i upewnić się, że w luksusowym mieszkanku córka ma jak w uchu:

Kinga jest bardzo dumna z córki. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile pracy musiała włożyć, by osiągnąć sukces. Już kilka tygodni temu wynajęła jej niewielki apartament w dobrym punkcie miasta. Później pomogła kupić niezbędne rzeczy i urządzić wszystko tak, aby studentka czuła się tam komfortowo. Apartament jest na tyle przestronny, że gwiazda może zatrzymać się w nim na dłużej. Zdarzało się już tak, że Kinga wracała do kraju tylko po to, by pojawić się na wizji i znów leciała do Londynu, ona naprawdę martwi się o Igę

Dlaczego Kinga martwi się o córkę? Nie ma ku temu ważnych przesłanek, to zwykłe matczyne serce, drżące o pociechę, zupełnie samą w obcym miejscu:

Cóż, trudno zagłuszyć matczyne rozterki. Kinga zdaje sobie sprawę, jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać na młodą, piękną dziewczynę na obczyźnie. ufa jej, bo ona ma naprawdę dobrze poukładane w głowie, jednak pewnych sytuacji nie da się przewidzieć – wyjawia źródło tabloidu

Kinga powinna odetchnąć i pozwolić sobie na chwilę relaksu. Iga zdążyła już zwiedzić pół świata i na pewno wie jak radzić sobie w nowej sytuacji. W Londynie bez wątpienia odbierze doskonałe wykształcenie, a kto wie? Może ruszy swoją karierę w świecie mody?

Tomasz Lis napisał autobiografię! Kinga Rusin i Hanna Lis będą zadowolone po lekturze?

Edyta Górniak właśnie wybaczyła Kindze Rusin wpadkę na wizji! Złościła się na nią przez kilka lat

Michał Szpak ma erotyczne fantazje z 47-letnią Kingą Rusin! Jak on jej spojrzy w oczy po takim wyznaniu?!


Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami Igą i Polą Lis

Kinga Rusin z córkami Igą i Polą Lis

Kinga Rusin i Iga Lis na studniówce

Kinga Rusin i Iga Lis na studniówce

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×