W takich luksusach mieszka Kinga Rusin. To już hollywoodzki poziom. Ma nawet basen w salonie!

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin pochwaliła się hollywoodzkimi wnętrzami swojego domu w Kostaryce. To luksus w czystej postaci. Zdjęcia.

Kinga Rusin już od kilku lat przebywa głównie poza granicami Polski. Niemal trzy lata temu pożegnała się z TVN i postanowiła skupić na rozwoju swojej firmy, a także podróżowaniu. Zrobiła to, gdy wprowadzono pierwsze restrykcje związane z pandemią koronawirusa. Razem z partnerem Markiem Kujawą spakowali walizki i najpierw na jakiś czas zamieszkali na Malediwach. Z mężczyzną od prawie 13 lat tworzy udany związek. W jednym z wywiadów zdradziła, że jej pierwsze spotkanie z przyszłym partnerem było dalekie od romantycznego.

Kiedy zakończyły się restrykcje, ruszyli w świat. Zwiedzali Afrykę, później przyszła pora na Grecję i wizytę w Hiszpanii. Po drodze wpadli kilka razy do Polski. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zwiedzili Australię i ponownie wpadli do Azji. Kinga cały czas dzieliła się przeżyciami i widokami z podróży.

Znaleźli też nowe miejsce, w którym zamieszkali. Kostaryka to teraz jest ich drugi dom. Dziennikarka już pochwaliła się posiadłością, w której zamieszkali. Imponujący dom otacza niesamowity ogród z cytrusowym sadem. Rusin niedawno się pochwaliła, że wróciła do tego miejsca.

#domek stęskniliśmy się! Ps. Pierwszy post stąd, chociaż przyjechaliśmy tu już kilka dni temu. Tak się zachłysnęliśmy miejscem, widokami, gigantycznymi plażami i surfingiem, że telefony poszły w odstawkę – napisała.

  • Jakież to piękne być tam, w dodatku w towarzystwie, z którym chce się być i chce się żyć. Podziwiam, że w dzisiejszym, coraz bardziej plastikowym świecie, znalazła Pani chwilę na celebrowanie po swojemu tego, co dostarcza człowiekowi natura. O ileż to piękniejsze od wielopiętrowych wieżowców i modnych restauracji. Super, że Pani jest.

  • Szczerze zazdroszczę i gratuluję wspaniałego życia.

  • Kinga masz piękne życie …nie zazdroszczę wam …podziwiam, że żyjecie tak jak chcecie …i życzę wszystkim oby mieli odwagę …na zmiany pozdrawiam – pisali internauci.

Była gwiazda TVN chętnie chwali się wnętrzami. To już wyższy poziom luksusu.

Kinga Rusin mieszka w hollywoodzkich luksusach

Kinga Rusin bardzo chętnie pokazuje swój dom w Kostaryce. Nie można się jej dziwić, bo urządzony jest w iście hollywoodzkim stylu. Nie tylko otacza go cudny ogród, o którym już wspominaliśmy. Basen na zewnątrz, basen w salonie, do tego otwarte, przeszklone pomieszczenia, z których widoki zapierają dech w piersi.

Kiedy basen wchodzi do domu – napisała gwiazda, prezentując zdjęcie wnętrza o jakim można tylko pomarzyć.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Umieściliśmy tam też kilka kadrów z warszawskiego mieszkania Rusin, które zaprezentowała ponad 10 lat temu na łamach magazynu Viva!.


Kinga Rusin - dom w Kostaryce

Kinga Rusin - dom w Kostaryce

Kinga Rusin - dom w Kostaryce

Kinga Rusin - dom w Kostaryce

Kina Rusin pokazała swoją wille | fot. Instagram.com/kingarusin

Kina Rusin pokazała swoją wille | fot. Instagram.com/kingarusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×