Szukaj

Magda Gessler skomentowała kontrowersyjny wpis Kingi Rusin. „Nie mogłabyś być żoną ambasadora”. Poparła Małgorzatę Rozenek?

Małgorzata Rozenek Kinga Rusin Magda Gessler

Magda Gessler popiera Kingę Rusin w konflikcie z Małgorzatą Rozenek

Awantura o kosmetyki reklamowane przez Małgorzatę Rozenek oficjalnie zamieniła się w wojnę w samym sercu TVN-u. Joanna Krupa, która rozpoczęła całe zamieszanie wytykając Rozenek propagowanie okrucieństwa wobec zwierząt wywołała niezłe zamieszanie w show-biznesie. Kinga Rusin, która na początku wypowiadała się bardzo neutralnie i uprzejmie w całym temacie, po komentarzu Małgorzaty na temat kosmetyków Pat&Rub straciła cierpliwość.

„Często jest tak, że ktoś kłamie”. Rozenek wpadnie w szał jak zobaczy, co Joanna Krupa ma jej do powiedzenia [WIDEO]

Na jej Instagramie pojawił się bardzo ostry wpis, w którym dziennikarka nie przebierając w słowach powiedziała co sądzi o Perfekcyjnej, jej zachowaniu i kosmetykach, które reklamuje.

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa. – napisała we fragmencie długiego postu

Okazuje się, że może liczyć na poparcie innych gwiazd stacji Magda Gessler postanowiła włączyć się do dyskusji i otwarcie poparła Kingę:

B jestes dzielna i twój temperament jest bezkompromisowy… chyba nie mogłabyś byc żona ambasadora …, atwoja postawa wobec świata może byc tylko przykładem dla inych 🙂 niepodlizujac sie. Twoje kremy używam i sa fantastyczne 😉 podziwiam Magda Gessler – (pisownia oryginalna)

Olga Frycz wspiera Kingę Rusin

W sprawie odezwała się również Olga Frycz:

Jako konsument wciąż niestety popełniam masę błędów, dlatego zawsze z takim podziwem patrzę na Ciebie i obserwuję, jaką świadomą kobietą Ty jesteś! Od 7 miesięcy stosuję głównie kosmetyki, które stworzyłaś (…) i jestem zachwycona, bo to daje mi poczucie, że przynajmniej w małym stopniu wspieram każdą inicjatywę, o którą walczysz! Jesteś wzorem do naśladowania i bardzo mądrze mówisz/piszesz!!! Pozdrawiam!

Też macie wrażenie, że koniec świata jest bliski? Takiej awantury w polskim show-biznesie nie było od lat. Myślicie, że Rozenek odpowie?

Ostra reakcja Kingi Rusin na Małgorzatę Rozenek. „Wypindrzona sztuczna lala!”. Jej córka też się nie patyczkowała

W TVN rozpętała się wojna! Kinga Rusin otwarcie skrytykowała Małgorzatę Rozenek. Będzie wściekła jak to zobaczy!

Małgorzata Rozenek ma trzy wystrzałowe suknie na Bal TVN-u 2018! W końcu przebije Kingę Rusin? [WIDEO]


Magda Gessler skończyła 65 lat. Jak wyglądała w przeszłości?

Magda Gessler skończyła 65 lat. Jak wyglądała w przeszłości?

Magda Gessler skończyła 65 lat. Jak wyglądała w przeszłości?

Magda Gessler skończyła 65 lat. Jak wyglądała w przeszłości?

Magda Gessler skończyła 65 lat. Jak wyglądała w przeszłości?

Magda Gessler skończyła 65 lat. Jak wyglądała w przeszłości?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×