Szukaj

Kinga Rusin potwierdziła plotki. Razem z Markiem Kujawą zdecydowali się na przełomowy krok

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin potwierdziła plotki. Dziennikarka i jej partner Marek Kujawa już na początku roku zdecydowali się na przełomowy krok w ich relacji. O szczegółach opowiedziała w jednym z wywiadów.

Kinga Rusin przez piętnaście lat prowadziła Dzień Dobry TVNChociaż cieszyła się sporą sympatią widzów, to w tym roku podjęła decyzję o zakończeniu swojego „romansu” ze śniadaniówką. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym opowiedziała o powodach swojej decyzji. Nie jest wykluczone, że dziennikarka wróci do TVN-u z nowym projektem. Jak podkreślała niedawno, otrzymała kilka propozycji współpracy:

Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty.

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy. Gdzie mieszka?

Przerwę od pracy w telewizji Kinga spędza poza Warszawą. Gdy tylko Polska zmagała się z pierwszą falą koronawirusa, wraz z partnerem Markiem Kujawą zdecydowali się na przełomowy krok. Postanowili skorzystać z szansy i zmienić nieco otoczenie:

Chyba każdy, kto miał możliwość uciec w lockdownie z miasta, to zrobił. Łatwiej znosić pandemię, mając dookoła tylko naturę – komentuje Rusin w rozmowie z Party. 

Do niedawna mówiło się, że gwiazda TVN mieszka w Gałkowie, w sąsiedztwie swojej przyjaciółkiKaroliny Ferenstein-Kraśko. Prezenterka zaprzeczyła jednak tym doniesieniom:

Nie mieszkam w Gałkowie. Nie wiem, skąd biorą się te dziwne informacje. Ulokowaliśmy się na północnym wschodzie Polski, wśród jezior i pagórków. Praca zdalna nie jest dla nas niczym nowym.

Dwutygodnik podaje, że Kinga Rusin mieszka na Mazurach Garbatych. To właśnie stamtąd nadzoruje prace nad swoją marką kosmetyczną Pat&Rub. Dziennikarce zdarza się co jakiś czas odwiedzić stolicę. Tak jak w dniu Strajku Kobiet, o czym poinformowała na Instagramie jakiś czas temu.

Warto wspomnieć, że partnerka Marka Kujawy nie tylko pojawiła się na demonstracji, ale także przekazała 100 tysięcy złotych na pomoc prawną i organizacyjną:

Moc jest w działaniu. Walczmy o nasze prawa i godność! Dziś przeznaczam 100 tysięcy złotych na natychmiastową pomoc prawną i organizacyjną dla protestujących i krzywdzonych wyrokiem „TK” kobiet, dla czterech organizacji: Strajk Kobiet, Dziewuchy Dziewuchom, Centrum Praw Kobiet i Federację na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

Internauci w komentarzach pozostawili mnóstwo słów uznania.


Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa o sukcesie marki

Kinga Rusin i Marek Kujawa o sukcesie marki

Dodaj komentarz