Szukaj

Kinga Duda przyłapana na mieście. O mały włos wtopiłaby się w tłum. Nie była sama

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda, chociaż jest córką głowy państwa, nie mieszka razem z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Przyłapano ją na jednym z warszawskich osiedli. W oczy rzucał się jeden szczegół.

Kinga Duda koncentruje się na karierze prawniczej. Najpierw skończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, potem wybrała się na staż w jednej z prestiżowych kancelarii w Wielkiej Brytanii. Przez kilka miesięcy mieszkała w Londynie. Do Polski wróciła tuż przed końcem drugiej tury wyborów prezydenckich. Wspierała ojca na ostatniej prostej kampanii.

Andrzejowi Dudzie udało się uzyskać reelekcję. Krótko po wyborach okazało się, że prezydent zapewnił swojej córce zajęcie. Zatrudnił ją na swojego społecznego doradcę. Z tego tytułu KInga nie pobierała żadnego wynagrodzenia. Nie mogła też liczyć na inne przywileje takie jak m.in. prywatna ochrona oraz służbowy samochód.

Gdzie mieszka Kinga Duda?

Kinga pożegnała się z pracą u prezydenta, o czym poinformowano na początku roku. Nie oznacza to jednak, że 25-latka narzeka na brak zajęć. Już jakiś czas temu znalazła sobie kolejną pracę. Zatrudniono ją w kancelarii, w której realizowała się zawodowo tuż przed tym, jak wyjechała do Wielkiej Brytanii.

Chociaż mówiło się, że Kinga Duda po powrocie z Wielkiej Brytanii zamieszkała z rodzicami w Pałacu Prezydenckim, nie zagrzała tam miejsca na długo. Wyprowadziła się do mieszkania w centrum Warszawy, które wynajmuje. Podobno do swojej dyspozycji ma dwa pokoje, za które płaci od 2,5 do 3 tys. zł.

Niedawno dziennikarze Super Expressu spotkali córkę prezydenta na jednym z warszawskich osiedli. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniała się z tłumu. Miała na sobie białe buty, legginsy, a także sportową kurtkę. Najpierw udała się na badanie do jednej z przychodni diagnostycznych, potem skoczyła na zakupy do osiedlowego sklepiku. Gdyby nie jeden szczegół, mogłaby się wtopić w tłum:

Gdyby nie fakt, że przez cały czas towarzyszył jej czujny funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa, zapewne nikt by się nie spodziewał, że to właśnie ona! Przecież wygląda jak tysiące młodych kobiet – białe buty, leginsy, odsłaniające kostki i sportowa kurtka – podaje tabloid.

Kinga Duda trafiła na okładkę Super Expressu

Kinga Duda trafiła na okładkę Super Expressu

Spodziewaliście się, że córka prezydenta po mieście porusza się z obstawą?


Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda w nowej fryzurze! To zapowiedź wielkich zmian w życiu córki prezydenta

Kinga Duda w nowej fryzurze! To zapowiedź wielkich zmian w życiu córki prezydenta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×