Szukaj

Kinga Duda ma dopiero 24 lata, a już znalazła świetnie płatną pracę! Oszacowano ile będzie zarabiać. To mała fortuna!

Kinga Duda USA

Kinga Duda USA

Gdzie pracuje Kinga Duda? Czym zajmuje się zawodowo? Córka prezydenta Polski spełnia swoje marzenia o karierze w wyuczonym zawodzie. Oszacowano, ile będzie zarabiać. Zobaczcie.

Córka Prezydenta Polski nie ma łatwo. Dziewczyna często jest utożsamiana z poglądami partii, do której należy jej ojciec i nie ukrywa, że jest to dla niej nieco krzywdzące. Na co dzień Kinga studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami. Znalazła się wśród najlepszych uczniów na Wydziale Prawa i Administracji. Córka Andrzeja Dudy, pomimo ogromnego zainteresowania mediów wokół jej osoby, nadal pozostaje niezwykle skromna. Dziewczyna unika rozgłosu i blasku fleszy.

Zobacz: CV Kingi Dudy ujawnione! Jej kariera za chwilę wystrzeli w kosmos! Para prezydencka musi pękać z dumy!

Gdzie pracuje Kinga Duda i ile zarabia?

CV Kingi jest bardzo bogate. Dziewczyna pomimo tego, że ma tylko 24 lata, to już może pochwalić się całkiem sporym doświadczeniem zawodowym. Niedawno okazało się, że młoda dama jakiś czas temu rozpoczęła karierę w branży prawniczej, a w przyszłości planuje zatrudnić się w jednej z najlepszych kancelarii w Stanach Zjednoczonych.

Póki co Kinga nie zdradza szczegółowych planów odnośnie swojego wyjazdu. Córka prezydenta pracuje w kancelarii Maruta Wachta. Zajmuje tam obecnie stanowisko młodszego prawnika. Ile zarabia? Oszacowano, że osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą liczyć nawet na 7 tysięcy złotych pensji. Jak na pierwszą pracę, to wydaje się to być małą fortuną! Startować w życiu zawodowym z kwotą grubo ponad średnią krajową, to już niemały sukces.

Jedna z naczelnych headhunterek w kraju, Natalia Bogdan, została poproszona przez Super Express o ocenienie CV Kingi Dudy. Skomentowała je następująco:

Jest imponujące, mimo młodego wieku. Widać, że już na studiach dbała o to, żeby zdobywać nie tylko wiedzę, ale także doświadczenie. Odbyła już pięć staży – pierwszy rozpoczęła jeszcze przed studiami.

Kinga Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016. Przyjazd Papieża Franciszka na Zamek Karolewski na Wawelu (fot. East News)

Kinga Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016. Przyjazd Papieża Franciszka na Zamek Karolewski na Wawelu (fot. East News)

Otrzymanie tak przychylnej recenzji od doświadczonego pracownika branży jest ogromnym powodem do dumy. Kinga to bardzo ambitna dziewczyna, co udowadnia na każdym kroku. Prawo to jej prawdziwa pasja, dla której postanowiła poświęcić ogromną część swojego życia.

W swoim bogatym życiorysie dziewczyna może pochwalić się nawet ukończeniem kursu prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. Czujemy, że niebawem będzie on bardzo dobrze wykorzystany. Trzymamy kciuki za córkę państwa Dudów i mamy nadzieję, że uda jej się zrobić ogromną karierę.

Zobacz: Kinga Duda poleciała do USA i wywołała skandal w mediach! Prezydent już się tłumaczy


Kinga Duda weźmie udział w rozbieranej sesji zdjęciowej?

Kinga Duda weźmie udział w rozbieranej sesji zdjęciowej?

Kinga Duda w czołówce najsekowniejszych Polek

Kinga Duda w czołówce najsekowniejszych Polek

Kinga Duda w czołówce najsekowniejszych Polek

Kinga Duda w czołówce najsekowniejszych Polek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×